• asıl ismi reid dunn olan, new york yöresinden ehemmiyetle izlenmesi gereken bir producer. idm/ambient arasında gelip giden bir delilikte etrafa neşe fışkırtan out of season isimli eseri çift kişililk mutlulukların muadili olabilir. [şefkat gösteriniz]
  • dota 2'de bir hero. birincil özelliği zeka* olup support ve initiator olarak kullanılabilir.

kısa künyesi: ranged, support, lane support, initiator.

başlangıç statsları: 17 str, 14 agi, 23 int.
  • ing. tutam, demet.
  • blizzardin 1 nisanda world of warcraft burning crusade paketinde bulunacagini acikladigi alliance karakteri.(bkz: 1 nisan sakasi)
  • orman perisi gibi bir varlıktır bu wispler, hani peter pan'in perisi var ya işte ondan. bir sürü oyuna konu olmuş, her oyunda farklı özelliklerle tanıtılmıştır. mesela warcraft 3 de ezik bir amele iken, ultima online'da etrafa dehşet saçabilen bir yaratık olmuştur bu sevgili orman perileri. "ehu ehu ne şirin yaratık la, dur bi dürtiyim ucundan" deme gafletinde bulunmuş nice savaşçıyı atalarının yanına yollamıştır bu sakin, ama tehlikeli orman sakinleri.

ayrıca will of the wisp adında çok kullanışlı bir magic the gathering kartı da bulunmaktadır.
  • wireless internet service provider.
    (bkz: hotspot)
  • sadece ancient binaları yaparken yok olan ünitelerdir. detonate tuşuna basarak düşmanın manasını emebilir veya summon edilmiş ünitelere belirli bir hasar verebilirler*..
  • shannara'nın elftaşları kitabında bir karakter.
  • aphex twin'in * yarattığı muazzam müzikal dağın üzerine adı gibi bir tutam toprak serpen başarılı producer. the shimmering hour takibe almaya başlamak için iyi bir başlangıç noktası olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=idphl1njxh8
  • elektronik ve idm çizgisindeki tüm eserler içinde beatlere en az aphex twin yahut autechre kadar renk ve orijinallik kazandırmış mükemmel müziklerin prodüktörü. beatler de değil yalnızca, synthler ve ritmleri ile bizim için "ezgi" diyebileceğimiz derinlikte duygusal partisyonları ile kendine özgü bir genre'nın insanı.

bir gün bu adamları dinlerken "yea ben neden böyle şeyler yaratamıyorum?!11ein1" diye kafama sıkıp gidicem ya da aldığım zevkten kitlenip inme geçirerek ölüp gidicem.

ve tekrarlama ihtiyacı duyuyorum; the shimmering hour albüm değil, ilahi bir şey.
hesabın var mı? giriş yap