• bu galatasaray'lılarda harbi zeka geriliği var. adam dünyanın en iyi liginin en iyi kanat oyuncularından birini yaşı çok fazla ilerlemeden getirmiş, hala "ne ihtiyacımız vardı?" diyor. be mınakodm ben burada trabzonspor'lu olarak adamın transferini kıskandım, sen hala ne gerek vardı diyorsun. ulan kerem aktürkoğlu'nu zaha ile update ettin daha ne istiyorsun? bu sezon şampiyonlar ligi + lig + kupa yapacak bir takımda kerem'le barış'la idare edemezsin. orada gidip belki de real madrid'le, city'le oynayacaksın. aldığın adam da premier lig'de ruben dias'ları, kyle walker'ları, van dijk'ları, alexander-arnold'ları yer paspası yapmış bir adam. vizyonunuza tüküreyim.

kendini futbola vermesi durumunda ligin içinden geçecek, son yılların en iyi transferi olan fildişi'li dribblingi seven, top cambazı sol kanat.
  • kendisinin psikolojisi net olarak bozuk. bu herifi senelerce seyrettik; tamam maç seçer filan ama seçtiği maçta da rakibin içinden geçerdi şerefsiz.

galatasaray ile fenerbahçe sezon başında bu sığıra arap ligi seviyesinde kontrat önerip anormal ilgi gösterince muhtemelen şirazesi kaydı. o kadar sene oynadığı premier ligde bir tane bile başaltı takım kovalamadı bunu mesela. zaha bey de kral olacağım hayaliyle galatasaray'a imza attı.

attı da, lavuk geldiği kulübün tarihinden, kadrosundan filan bihaberdi büyük ihtimalle. geldiği yerde kral olacağını düşünürken kariyer ve yetenek olarak kendisini cebinden çıkaracak icardi ve mertens'in çöplüğüne geldi. yıllarca kapan - çık oynayan orta sıra takımından ligin dominant sefirine adapte olmak da kolay değil. idare edebileceğini düşündüğü seviyesinin galatasaray'da iş yapmadığını gördükçe daha da geriliyor bu. ulan takımın hocasının futbolculuk kariyeri zaha'yı dörde katlar üçe böler amk, galatasaray lan bu boru mu?

nitekim artık ismail kartal'ın hacca gitmesinden midir, allah - fenerbahçe gerginliğinin sona ermesinden midir, öyle bir denk geldi ki;
    zaha fener yerine gs'ya geldi. fener gitti beşiktaş'ın ilgilendiği tadic'i çekti. beşiktaş menajerlerin son itelemesi rebic'i aldı. nasıl olduysa gs'in ilgilendiği fred ve şimanski fener'e geldi, gs ndombele enkazını aldı. yani şu son bayern maçında galatasaray'ın fred - torreira - şimanski üçlüsüyle çıktığını düşünemiyorum bile. normalde bu tür transfer facilarını biz yaşardık, nasıl olduysa kabak galatasaray'la beşiktaş'ın başına patladı.
  • abiler şu sağ kanada doya doya bir bakın amk.

boey ve zaha.

ulan nadal görse raketi sağ elle tutar, bülent ecevit görse merkez sağa kayıp anap’a üye olur, serdar ortaç görse beste yaparken sol anahtarını kullanmaz.

keyfini çıkarın.

edit: ya solda oynarsa diye sorular geldi.

abiler şu sol kanada doya doya bakın amk.

angelino ve zaha.

ulan federer görse raketi sol elle tutar, süleyman demirel görse merkez sola kayıp dsp’ye üye olur, serdar ortaç görse beste yaparken gülleri soldurur be.

keyfini çıkarın.

sezon ortası edit: işe bak lan iki bek de gitti. boey ve angelino yerine barış alper yılmaz koyarak entry’i okuyun geçin amk.
  • arkadaşlar yılda 7 milyon euro kazanan adamın duygusallığın,moralini çok afedersiniz ben sikerim. neymiş beyimiz duygusalmiş. 7 milyon euro maaş bütçesine baştan takım kuruluyor.ne anlatıyorsunuz siz? bu sene yönetim transferde büyük sicmistir.okan buruk da bu transferleri onayladığı için hatalıdır. çaba gösterilmiş ama aşı tutmamistir. sene sonuna kadar azami ölçüde yararlanilmali ve zaha,tete ndombele,ziyech transfer sezonu açıldığı ilk dakika götüne tekme basılıp yollanmalı. kimse galatasaraydan büyük değildir. siz de bırakın şu ergen ergen yıldız futbolcu hayranlığını.
  • en kötüsü de fenerliler solda zaha (258)'i görünce “aha almışız lan” diye girecek başlığa, bir de bakacaklar ki galarasaray'a gelmiş. yazık ajsjkdks.
  • bugün trabzonspor'a iki gol atacak oyuncu.
  • fenerbahçe'ye transfer çalımı atacağız diye hiç ihtiyacımız olmayan adamı alıp getirdik. hem hiçbir katkı alamadık hem de kerem'in pozisyonunu değiştirip verimini düşürdük. 2 sezondur uçup kaçan adam şu an takımda en çok linç edilen oyuncu konumuna geldi. premier ligden geldim havalarıyla sezon başında herkese el kol yapıyordu. oynadıkça aslında düşündüğü kadar iyi olmadığını anladı. şimdi el kol yapmayı azalttı ama suratındaki o bezmiş ifade hala aynı şekilde duruyor. kameralar bu adama dönmeden hemen 1 saniye önce sanki bok koklatmışlar gibi bir surat ifadesi var.

sezon başında da yazmıştım böyle çekişmeli transferden hayır beklememek lazım. keşke hiç o topa girmeseydik.
  • sürekli bok kokluyormuş gibi bir surat ifadesi olan faydasız topçu.
  • sesli güldüren transferdir. fenerbahçeliyim ama adamlar müthiş bir transfer çalımı attılar haklarını verelim hahah. vay amk. tabi sahada ne yapacak orası önemli ama uzun zamandır özlediğimiz türden hareketler bunlar. old school bir hamle geldi galatasaray'dan, respect ajdfk.
  • fenerbahçe 2 ay kapısında yatarken erden timur 2 saatte bağladı. kimsenin ruhu bile duymadı.

bu adam da böyle bir adam arkadaşlar.

galatasaray'a hayırlı olsun.

not: paragöz diye sallayan fenerlilere fabrizio romano şoku. romano'nun haberine göre crystal palace'ın rekor seviyedeki teklifine rağmen daha düşük düzeydeki galatasaray teklifini kabul etmiş zaha. en başından beri şampiyonlar ligi istediği biliniyordu.

fazla parayı fenerden istedi çünkü en son 15 sene önce cl'ye gidebildiniz. kendinizi ve galatasaray'ı daha iyi tanıyın.
hesabın var mı? giriş yap