• mühendislik fakültesi gibi.
  • erkekten çok erkeğin olduğu nadide program...
  • telefonlu sallasan çinli'ye çarpan yeni bi sosyal program, nerde lan bu italyanlar?

(bkz: wechatte çinliler teklif ediyomuş)
  • bizim türk erkekleri cinslerini kadın olarak işaretleyip diğer beşyüzbin yakındaki erkekten farklı mı olmaya çalışıyor acaba? bir erkeğe beş erkek düşen efsanevi uygulama (bkz: askerlik şubesi)(bkz: şanzelize cafe)
  • teknolojiye atarlanan adam incelemiş, efsane olmuş. şuradan izlenebilir.

spoiler vermeme gerek var mı bilmiyorum ama küskü kaynıyor uygulama, messi'nin gazına gelip indirmeyin diye söylüyorum. teşhirci kaynıyor ortalık.
  • ülkemizde üye sayısının artmasıyla, türk erkeğinin kendini dünyaya kepaze etmek için kullanacağı yeni aplikasyon.
  • bunu kullanan kız arkadaş bir başka ömür törpüsü olacaktır. anladığım kadarıyla chatroulette mantığı ile whatsapp'in birleştirilmiş, üstüne de bas-konuş parçacıkları serpiştirilmiş. indirmedim ama ekmek var diyorsanız indireceğim.
    reklamında messi kullanırsanız üstüne bir de random kız şansı verip kız gelebilir lan hissiyatı eklerseniz orası tabii ki harun abilerle dolar.
    türkiye'de bol bol taylandlı, çinli, malezyalı görebiliriz ilerleyen dönemlerde.
  • nerde sapık varsa bana mı denk geliyor diye düşünmeme sebep olan uygulamadır. birkaç kez denedim, hiç iki dakikadan fazla adam gibi muhabbet edenine rastlamadım. şişe atmak filan eğlenceli geldi ilk. ama ne zaman şişe çeksem hönküren bi arap çıktı. dursun bir köşede, tövbe daha kullanmam.
  • sallaya sallaya misirli dusurdum sonunda, kacmasin diye kiz taklidi yapiyorum, anlatti da anlatti, sisici cikti eleman, tayyip haksiz diyo du bakalim.
  • faydalı bir uygulama olmuş. aynı lokasyonda ne kadar sapık varsa tespit edebiliyorsunuz. mesela ne zaman mecidiyeköy güzergahındayken bu programı açıp "look around" yapsam hep aynı abazan tayfayı görüyorum. hazır bir şekilde avlarını bekliyorlar. hadi diyorum bunları görmemek için sadece "female" olanları listeleyeyim. belki hatun kaldırırız. ulan orada da karşıma bu tipler çıkıyor. kurtuluş yok! herhalde program bunlara cinsiyetini sorduğunda bunlar aradığı cinsi seçmişler.

her gün kullanıcı sayısının çoğaldığını düşünüyorum. bu iyi bir şey mi bilemedim şimdi.

bu arada hiç japon ya da çinliye denk gelmedim. bende mi acayiplik var acaba?
hesabın var mı? giriş yap