• akla hayale gelmeyecek bir ayar yiyen kaleci.

sen bir kaleci olarak, bir başka kaleci muslera hakkında aylar önce sürekli atıp tutacaksın. aylar geçecek, normalde ikinci kaleciyken galatasaray maçında forma sana verilecek, sahaya çıkacaksın. galatasaray skor rahatlığına kavuşacak ve üzerine bir de penaltı yakalayacak. penaltının başına muslera gelecek ve gole çevirecek. bu senaryoyu o malum tweetleri attığı, yani bundan aylar önce biri söylese kendisi dahil birçok kişi "hadi lan oradan" deyip gülüp geçerdi çünkü gerçekleşme olasılığı herhalde milyonda birdi. kader ağlarını örmüş volkancım. senin bu ayarı yiyeceğin varmış. afiyet olsun.
  • az evvel oyle bi kurtaris yapti ki bu yilin en iyi 3 kurtarisindan biridir sanirim.

adam tolga zenginden daha faydali oldu beşiktaşa tek bir maçla.

cidden cok acayip bu adam. sampiyonluk kutlamalarina mutlaka cagirilmali haftaya.
  • kendisi hakkında bir şey demedim.
  • kaleci kırmızı kart yiyince kaleye geçen defans oyuncusu gibi duran kaleci.
  • dün sahada yaşadıkları kesinlikle tesadüf değildir. nasıl volkan götüyle tuttuğu toptan sonra, en son teması melonun taşakları olan topu kalesınde gördüyse, buda öyle bir şeydir. sen her fırsatta, sorsan senin varlığından bile haberi olmayan bir kalecıyle twitter dan taşak geç, sonra gel o kalecinin karıyerınde attığı ilk golü yiyen kaleci ol. yo yo dostum bu kesinlikle tesadüf değil. ateistlerin yerinde olsam bi kez daha düşünürdüm.
    (bkz: takdir-i ilahi)
  • once gokten kemik yagdi dedi galatasaray camiasini kastederek, sonra anlasilmaz bir sekilde 4 kere muslera ile alay eden twitler atti. bir degil 2 degil, 4 kere. hayir ne derdin var? adam seni tanimaz etmez bile.

http://g1204.hizliresim.com/w/8/47c0g.png

o kadar cinlatirsan adamin kulagini, o da gelir ilgilenir seninle tipki melo'nun volkan demirel ile ilgilendigi gibi.

volkan demirel galatasaray macinda gotuyle top tutacak, volkan babacan galatasaray'a kopek imasi yapacak sonra vay efendim etik metik, hadi lan oradan..
  • futbolculuğunu bilmem ama kendisinde tam bir "gece 3'e kadar açık tekelci" tipi var.

saat 22'den sonra alkol satıyor mu bilemem ama dükkana gelen tanıdıklarını
    "ooo kardeşim naber ya" diye karşılar.
  • çağıra çağıra en sonunda fernando muslera'yı karşısında bulan kaleci. istediğine kavuştu.
  • lebron james'in hakkında "eğer basketbolu seçseydi kendime yeni bir kariyer planı yapmam gerekecekti" dediği kaleci.
  • bi kaç ay önceki derbi maçından sonra "yıllar sonra gökten kemik yağdı" diye tweet atan eski fenerli kaleci. (hayır sana ne? niye atıyosun ki öle tweet) ancak bunun cevabını 8 nisan 2012 manisaspor galatasaray maçında kaleci musleranın attığı penaltı ile kapak niteliğinde almıştır.
hesabın var mı? giriş yap