• $arki sözlerinden sonra fransizcaya ba$layan zuzer.. an itibariyle klavyesine dokunuyor.. $imdi kalkti tuvalete gitti..
  • sözlerini de yazayım tam olsun

ay akşamdan ışığdır yaylalar yaylalar,
    yüküm şimşir kaşıktır diloy diloy yaylalar.
    komşu gızını zapteyle yaylalar yaylalar,
    bizim oğlan aşıktır diloy diloy yaylalar
    ay akşamdan aş da gel yaylalar yaylalar,
    cılba yola düş de gel diloy diloy yaylalar.
    eğer anan goymazsa yaylalar yaylalar,
    vicdana danış da gel diloy diloy yaylalar.
    ayın öyünde yıldız yaylalar yaylalar,
    nerden gelirsen baldız diloy diloy yaylalar.
    sen git de ablan gelsin yaylalar yaylalar,
    duramiram yalınız diloy diloy yaylalar

(bkz: eheuheuhe) (bkz: hayırlı teskereler)
  • sirf offline olur olmaz rahatca sozluk ortamlarina akabileyim diye badilistime ekledigim bir sozlukcu*.
  • ek$i sozluge katkisi "bizim mahalle bakkali ahmet amcanin cok sevdigi dedirten durum" seviyesinden ileri cikamayan cogu yazarin sinirini bozan sozluk yazari.

yaptiklarindan (yok $arki sozu giriyormu$, yok bilmemneymi$) $ikayetci olanlara iki nacizane onerim var (aslinda tum "tematik" diye bilinen hadiseye gicik olanlar icin de gecerli)

1) 'rastgele' diye bir $ey var yukarda, sol frame zevkinizi onunla tatmin ediniz.
    2) daha faydali bilgiler girin, size imrenelim.

onun di$inda, hic bir sozluk yazarinin/okurunun, bir ba$ka sozluk yazarini "ayni konuda arka arkaya entry giriyor, goz zevkimize zeval veriyor" diye ele$tirirken ciddiye alinmayi bekleme hakki yoktur.
  • vito genovese- (#7852578) ne yazmi$ cay?

her kuyuya tas atan deli -> vito genovese: ya işte bazı şeyler.
    ama bundan daha kötü şeyler yazanlar vardı (3. nesil). moderatörlere söylediğimde entry'yi sildiler ama elemana hiçbişi yapmadılar. ben de buna sinir oldum biraz

vito genovese- altinci nesil olarak yadirgamani dogal kar$iliyorum. bence de haksizlik gerci ama hak veriyorum bazen.

$öyle örnek vereyim.

4 yildir tanidigin arkada$ina mi daha cok güvenirsin, 1 yildir tanidigina mi? (payla$tiklarini e$it kabul ediyor, pi'yi 3 aliyoruz)

her kuyuya tas atan deli -> vito genovese: en azından çaylak yapılabilir di mi diğeri.
    zaten o entry'yi pek de yazmayı düşünmüyordum. çay'la da tanışmıyorum . sadece bi kural varsa herkese uygulansın

vito genovese- e evet orda haklisin

buydu son konuşmamız. sözlüğe bir daha yazmamaya karar vermeden (bkz: #7870567) önce konuştuğum son kişilerdendi.
    bugün sözlüğü okurken talihsiz beyanatlardan sonra "tam zamanında yazmayı bırakmışım" dedim kendi kendime. vito genovese de doğruları yüzünden çaylak edilen birisidir.

son olarak benim de adı geçen moderatör tarafından (#7852578) entry'm nedeniyle vito genovese'nin akibetine uğramamı da artık basit bir hata olarak görmediğimi belirteyim.

iyi geceler sözlük. hangi anüste yaşıyor ve yaşatılıyorsan.
  • tematik sözlük çalışması yapmakta olan güzel insan. şarkı sözleri copy/paste etmekte an itibariyle. halbuki, tek tek şarkıları copy/paste etmek yerine, şöyle bir çalışma yapsa, ne kadar mutlu edecek hepimizi:

başlık: banda cuisillos
    entry: bilmemnereli müzik grubu. belli başlı şarkıları ve sözleri şurada bulunabilir: http://www.lyricsbox.com/

bakın, ne kadar bilgilendirici oldu, hem de entry kirliliği yaratılmamış oldu, di mi?
  • yaklaşık 30 dakikada çaylaklıktan kurtulmayı başaran yazar... sanırım sözlük içerisinde özel güçlere sahip kendisi...
    (bkz: ibret alınası çaylaklar)
  • çaylak olduysa elbet bir nedeni var... dediğimiz yazardır kendisi sözlerinide yazayım tam olsun

bu suserlerin içinde
    yapayanlız hissetmektense
    internetin bir ucunda
    lyricleri yazarım

vito'nun belkide
    gizli bir entry'si var
    çaylak olduysa
    elbet bir nedeni var
  • sol framedeki linklerin hangisine basarsam basiim nedense(?) surekli entrysi cikan yazardir(!?)

ha bi de herhangi bir lyrics web sitesinde a dan baslayarak artist aramasi yapip buldugu artistlerin tum sozluge girilmemis sarki sozlerini entry yapan kisidir.

(bkz: sinirden damarim cikti ama gene de sakin yaziyorum)
  • vito ne geveze gibi bir çağrışım yapmama neden oluyor yerli yersiz.
    (bkz: tanımam etmem)
hesabın var mı? giriş yap