• ultron tarafından yaratılmış android. android'ten ziyade synthezoid'tir, güneş enerjisiyle çalışır. hank pym'in yarattığı ultron, isyan edip avengers düşmanı olduktan sonra orijinal human torch jim hammond'ın bir kopyasını ve wonder man'in beyin modelini kullanarak vision'ı yarattı. vision'ın asıl amacı avengers'ı yok etmekken, avengers üyelerinin bağlılığından etkilenen vision onlara katılıp ultron'u yendi. uzun süre avengers'la takıldı, hatta bir başka avenger olan scarlet witch'le evlendi. bi ara hükümet ajanları tarafından parçalandı, hank pym tarafından yeniden yapıldı ama bu sefer wonder man beyin şablonunun kullanılmasına izin vermedi. bu sebepten vision bir süre duygusuz, hissiz bir robot oldu. daha sonra ölmüş bir bilim adamının beyin şablonunu kullanarak duygularını ve hislerini geri kazandı. bu süre zarfında da scarlet witch ile ikiz çocukları olmuştu ama bunların aslında mephisto'nun ruhunun parçaları olduğu ortaya çıktı. bu yüzden scarlet witch kafayı yedi, vision'la ayrıldılar. deliren scarlet witch tekrardan bu ikizlere sahip olmak için gerçekliği yeniden yazmaya çalıştı, bu da bir kaç olayı tetikledi. bunlardan birisi vision'ın quinjet'i avengers mansion'a düşürmesiydi. uçağın yıkıtıları arasından çıkan vision takım arkadaşlarından özür dileyerek artık vücudunun kontrolünde olmadığını söyledi, erimeye başladı ve ağzından bir kaç tane küre çıkardı. bu küreler de ultronlar'a dönüştü. ultronları yendikten sonra sinirlenen she-hulk, vision'dan geriye kalanları parçaladı. olaylar yatıştıktan sonra vision'ın parçaları avengers mansion'a kaldırıldı. burada gelecekten gelen iron lad tarafından bulundu, sahip olduğu veriler iron lad'in zırhına aktarıldı. iron lad gittikten sonra zırhı yeni vision'a dönüştü. bu yeni vision young avengers'a katıldı. daha sonra iron lad'le giriştikleri bir kavgada öldü.

orijinal vision ise daha sonra tony stark tarafından tamir edildi. şu anda hank pym'in dimitrios'la savaşmak için kurduğu avengers a.i adlı ekipte.

bir de aynı isimle ikinci dünya savaşı'nda invaders ekibinde bulunmuş olan, başka bir dünyadan gelme bir karakter bulunmaktadır.
  • (bkz: ingilizce)de goru$.
  • vücudu parçalanarak ölen intikamcı.
  • abn si iptal edilmiş bir firma (verdiğiniz linkte inceleyin, 30 haziran 2023) ticari faaliyette bulunamaz bir nevi tasfiye edilmiş duruma geçer.

bunu sorgulayın, 1.

2.si sizi nevada da nisan 2023 de william parker adına kurulmuş (kurulan firma şahıs sirketinin bir alt kategorisi tanıma göre, nevada ticaret odasın da bilgiler bu yönde) bir firma var diyecek sözde yoneticileriniz.

bu firma yi nevada sınırları içinde 20 dolara kurabilirsiniz.

haa buna rağmen vision company, web3 endüstriyel vs vs diyorsanız diyecek birşey yok size.
  • polemik yok aslında bu yazışmada, ben kör göze parmak sokar net bilgiler ile savunduğun sistemin "ponzi" olduğunu ispatladım.

sen işi sulandırma faslına geçtin.

whatsapp grubundan panikle insanları çıkartmak işe yaramaz. o listede beni bulamazsın. (insanlar seni şikayet ediyor, başından itibaren yazdıklarım "telegram" grubundan başlayan durum. ve bundan sonrası da devam etti, bende yazmaya devam ettim.)

o yüzden bot hesap ve aylık 7000 dolar kazancı söylemini farklı bir kişi ile yaşamışsın. üstüme almadım.

bak delikanlı (sen 2010'lu yıllar da liseye giderken, ben mesleğim den emekli oldum.)

örnek verdiğin ysense.com merkezi el segundo, california'da bulunan bir amerikan çevrimiçi pazarlama, tüketici anketi ve pazar araştırması şirketi. kuruluş yılı 2005.

keza verdiğin toloka, yandex'in mikro görev projesi. başlangıç yılı 2014.

elma ile armut örneği bile değil verdiklerin. mantık dışı kıyaslamalar.

google play store da uygulaman olması, sosyal medya hesabı açmandan biraz daha uzun sürer sadece + bir miktar da komik bütçe.

bunları referans olarak verip, buradan içinde bulunduğun "piramit satış, ponzi oyunu, dolandırıcılık, titan, saadet zinciri, ağ pazarlama, çok katlı ağ pazarlama" olarak adlandırılan sistemi güçlü göstermen komik ötesi. (buna inanıyorsan, allah akıl, fikir, ruh sağlığı versin öncelikle sana)

biraz beyin sahibi insan günümüz çağında az bir araştırma ile benim bulduğum bilgileri rahatlık ile bulabilir. (az beyin + pc + araştırma) yani bilgisayar mühendisliği ile bunu nasıl bağdaştırdın helal valla. fantazin de "glitch" oldu.

ve son olarak kullanıcı adım ile tüy diktiğin bölüme cevabım.

1983 yapımı tokatçı filmini izlersen belki kafanda bir ışık yanar, bir aydınlanma yaşarsın. (ama sanmıyorum.)
  • estiem in her sene degisen seminer serilerinin genel adi.
  • biz bunu adam sandık. babası ultron, işlemcisi jarvis dedik. nano teknoloji, ölmez dedik herif goralı 216 dan dandik çıktı. hiç olmazsa 216 yedi saat ses ve görüntü kaydı yapabiliyordu. bu bir taşa sahip çıkamadı. bir de wanda maximoff'la sevgili yapmışlar. wanda gibi ateşli bir kadın bunun gibi sünepe bir robotla nasıl sevgili olabilir?
  • sizi bilmem, deneyene de karışmam ama bence çiftlik bank ile aynı mevzu.

büdüt: bir uygulamaya baştan para yatırıyorsanız o uygulama yüksek ihtimalle sizin paranıza çökecektir.

bu arkadaş uygulamayı bu kadar savunuyorsa ya prim alıyordur ya da sizin paranızda gözü vardır. yeterli parayı toplayınca uruguay'da ferrariyle story atabilir. ytd

edit 2: vision app'i öven elemanı öyle bir gömdük ki, izini falan silerek kaçmış. uruguay'a mı gitti acaba? bu adama para yatıran yoktur inşallah. varsa, elimde güzel bir köprü var, kelepir ve boğaz manzaralı.
  • 2018 filmekimi kapsamında gösterimi yapılan naomi kawasenin yönettiği film.

senaryoda karakterlerin takıldığı dil bariyeri diyalogların kadüklüğüne ve iletişim zaafına dönüşmüş. ama esas olarak senaristin ve yönetmenin kendini ifade etme kabızlığı kaynaklı olduğu filmografi, sahne planı ve kompozisyon ile beraber irdelendiğinde anlaşılıyor.

filme dair tek güzel şey pilot kamerayla çekilen doğa görüntüleriydi. 106 dakikalık vasatlık, başarısızlık ve beceriksizlik resitali.
  • lat. videre "gormek"ten turemis.
    ispanyolca gormek / izlemek "ver"

sanirim, popi avrupa dilleri latince'nin kulu ve elcisidir.
hesabın var mı? giriş yap