• türkiye'de meşhur olan videolara bakacak olursanız göreceksiniz ki geneli küfürle güldürüyor, ben hepimizin espri anlayışının amına koyayım.
  • fenomenleri hakkında twitter'ın kafa adamlarından serdar nalçakar'ın toplumsal gerçekçiliğin zirvelerinde bir şiir kaleme aldığı uygulama;

başımıza icat çıkardın yeni
    altı saniyelik zibidi seni
    korkutup korkutup çekiyorsun anneni
    izdırabını sikem vine fenomeni

ağzını burnunu yamultuyorsun
    ortaokulluları cocutuyorsun
    yerden 150 santim tutuyorsun
    atletini sikem vine fenomeni

çözüyordun dergiden ideal ilişki testi
    sorarım sana vine nerden esti?
    sana diyorum koca burunlu travesti!
    burun deliğini sikem vine fenomeni

biblonun üstüne ketçap sıktın
    sıfatına bakmadan peruk taktın
    evet sana diyorum yarraam ne baktın?
    günlüğünü sikem vine fenomeni

iğrenç espri + yavşak kahkaha
    sonra da dersin hiiiminaaa
    çok komikmiş kardeş ha ha
    bıyığını sikem vine fenomeni

aşık serdar'ım, sikerim böyle işi
    seni gördükçe sızlıyor insanın içi
    komik olacağım diye dağıttın kıçı
    mizahını sikem vine fenomeni
  • --- sulphur'den dev hizmet ---

fenomen olmak için şu anahtar sözcük paketini kullanmanız gereken uygulama.

amına koyayım
    hasiktir
    hıamına
    sıçayım
    sikeyim

--- sulphur'den dev hizmet ---
  • hiç vine çekmemiş olmama rağmen son günlerde durduk yere 100 küsur takipçiye sahip olduğum uygulama. n'oluyo lan!? bi de çeksem kesin anforo edersiniz di mi lan?

2 ay sonrası editi: artık 1000'i geçmiş durumda. vine çekmeden fenomen olma yolunda sessiz ama emin adımlarla ilerliyorum. çaktırmayın.
  • eğer yolladığınız 6 saniyelik videonun sonuna "amına koyim" "amına soktuğum" "allah belanı versin" "ağzına sıçayım" ya da "orospu çocuğu!" yerleştirmezseniz yeterli derecede komik olamazsınız diye genel bi düşünce var.
    kıtlık çekmekte.
  • memeli mestan'dan nefret etme sebebi.
  • hala daha magarada yasadigim icin (yok kardes cikamadim daha. disarisi dinamit, disarisi enkaz, sunu cebine koy, ne olur, ne olmaz...demek simdi gidiyorsun.) varligindan eksi sozlugun anlamsiz aparati 59saniye vasitasiyla haberdar oldugum ve olur olmaz isik hiziyla tiksinmeyi basarip eksi sozluk yazarligimin hakkini bir kez daha teslim ettigim video fiskirtim (paylasim degil fiskirtim) mekanizmasi.

sadece bizimkiler mi insanlik sucu sayilacak igrenc yoksa dunya geneline yayilmis bir embesillik mi soz konusu diye biraz yabanci kaynaklari da inceledim. sonuc;

al birini vur otekine. cok cok nadiren, o da belki yuzde 0.1 gibi bir oranda "vay be" dedirtme potansiyeli olan birseyler cikiyorsa geri kalani "bakin ben geri zekaliyim bu da kaniti" diye yapilmis. hatta bence kesinlikle saglik raporu falan (hatta felan) almak icin ozel yapiyorlar.

insanliktan bir kere daha sogudum, kuresel bir kiyametin gerekliligine bir kez daha kanaat getirdim. zamaninda ogrish'i takip ederken bu kadar tiksinmemistim lan.

simdi birileri cikar "dunya devi sirketler sanatcilar kullaniyor sen kimsin" der, kardes onlar bir gidim daha fazla reklam icin gonullu tuvalet kagidi bile olurlar, yeter ki para gelsin yeter ki reklam olsun.

bu seyi yapanlara (adini anmak istemedim) bir tavsiye; oglum otenazi ve intihar bir istisna degil dogal haktir. kullanmaktan cekinmeyin lutfen.
  • üst düzey bir insan olduğumdan veya müthiç bir vicdan sahibi olduğumdan falan değil ama bazı videoları yüzünden insanlardan iyice nefret etmeme sebep veren bir oluşum olmuş bu. sırf milletin dikkatini çekmek, ilgi toplamak adına korkunç maskeler takıp emekleyen bebeklerini, daha altı bağlı çocuklarını korkutan şerefsiz babalar mı dersin; kendi gibi öküzleri güldürmek için hayvanlara resmen zulmeden insan kılığındaki canavarlar mı dersin... sırf ilgi çekmek için insanlar daha ne kadar düşecek acaba. size de size gülen insanlara da lanet gelsin ya.
  • zikimde bile olmayan sosyal medya enflasyonu ürünü. türkiye'de bir dönem iş yaptı diye herkesin internet cafe açması gibi oldu bu sosyal medya işi amk.
hesabın var mı? giriş yap