• küresel tembellik modası olan "body positivity" saçmalığının son ürünü. şu tip olumlamalardan, sjw'lerden nefret ediyorum.
  • mutlu musunuz sjw'ler, mutlu musunuz feministler ?

bakin bu bir dramdir. sorumlusu cehape zihniyetidir.
  • güzel olmadığı için feminist olan balina etli ablaların büyük başarısı
    nedir bu erkek düşmanlığı arkadaş..
  • ellerindeki seçenek; ya melekleri kaldıracaklardı ya da 80-90 kiloluk meleklerle hatta trans, bi vs devam edeceklerdi. kaldırmayı seçtiler.
  • belki bugün ne kaybettiğimizin farkında değiliz ama o kutlu gün geldiğinde elimizde çekirdekle ibo şov izlerken anlayacağız ne acı bir karar olduğunu.
  • tepki verip başlık açmak için biraz geç değil mi? 2019 haberi bu. 2018'de en son yapılmış defile.

https://time.com/…as-secret-fashion-show-cancelled/
  • (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)

o zaman en anlami bk ben vereyim.
  • arkadaşlar sizin böyle kadınlar arzuluyor olmanız, kadınların hediye paketi gibi görünmek istemesini ya da rahatsız iç çamaşırları giymek istemesini sağlamıyor. victoria's secret eski etkinliklerine devam etsin istiyorsanız düzenli olarak müşterisi olursunuz. ya kendinize ya da partnerinize bu ürünleri satın alırsınız. firma kar etmeye ve bildikleri yolda ilerlemeye devam ederler.

victoria's secret, kadınlara ürün satamaz ve mağazalarını bile kapatır hale geldiği için kadınların sallamadığı ama erkeklerin dibinin düştüğü reklam kampanyalarını ve tanıtımlarını kaldırma ya da değiştirme kararı almış. bunda önemli etkenlerden biri kadınların erkeklerin göz zevkine dönük "seksi" şeyler giymekten, aynı tip gerçekçilikten uzak bedenler görüp kendini kötü hissetmekten ziyade rahat ve kullanışlı ürünler kullanmak istemelerinin, kendileri gibi insanları reklamlarda görmek istemesinin etkisi var.

fakat firmanın müşterisi olmayan, hatta kendi donunu bile kendisi satına almayan erkekler kalkmış sjw filan diyerek müşterileri eleştiriyor. :d
  • ay ben kadın olarak onları izlemeyi seviyordum. ki çoğu entrim kadın hakları üzerine. devam etseydi. sadece erkekler mi izliyordu onları? çok güzeller.
  • burada yok feministler yok bilmem ne diye iyi maval okunmuş. beyler victoria secret özellikle heidi klum gittiğinden beri zarar ediyor. heidi'nin gitmesinden değil artık pazarda çok daha fazla rakibi olduğu için adamlar zarar ediyor. candice eğer victoria secret olmasaydı hala doğduğum çiftlik evinde yasardım diye bir sözü var. sayıları kırkı gecen vs modelleri hava karşılığı çalışmıyor orda öteki moda markalarının çok üstünde rakamlara imza atıyorlar. uzun zamandır ne yaparlarsa yapsınlar zararı etmeyi durduramadılar. kendilerinden ödün verip instagramda fazla takipçisi olan modelleri bile deneme yapmadan aldılar. zarar azalacağına arttı. birde adriana lima gidince daha bu şovu düzenlemenin pek de bir önemi kalmadı. yoksa bu övdüğünüz vs afrikada çocuk işçi çalıştırıp don sutyen yapan bir firma. para dışında başka bir şeyin onları etkileyeceğine inanmayın.
hesabın var mı? giriş yap