• artık ancak 30 dakika kesintisiz müzik dinleyebildiğim kanal.

o klip parçalarından oluşan ve sinir bozan zımbırtılarından bıktım. güzel güzel seyrediyorsunuz birden hızla klip parçaları geçmeye başlıyor, aynı kayıt iki, üç defa arka arkaya oynuyor. çok sinir bozucu bir şey. reklam alıp yayınlamaya başlasa daha iyi, hiç olmazsa farklı farklı reklamlar oynar.
  • gelmiş geçmiş en baba müzik kanalıdır.arşiv bölümünü basıp ele geçiresi geliyor insanın.(bkz: 70 80 parçaları)
  • an itibariyle official top 20 programında queen'in en iyi kliplerine yer veren bizleri de mest eden kanal.
  • sanırsam paket versiyonunu izliyoruz türkiye'de. reklam alamadıkları için her 20 dakikada bir 5 dakikalık dandik ötesi vtr ile müzik zevkimizi sikiyorlar. play listleri çok kaliteli de olsa o aralar yok mu, beni deli ediyor ve aralıksız dinleyemiyorum.
  • müzikten çok jenerik var artık.bıktırdı.
  • kanimca mtv'de 10 kat daha iyidir.
    cogu zaman 80'lerden calarlar.
  • hayatımın kaçta kaçını bu güzide kanalı seyrederek geçirdiğimi düşündürten. iyi ki var.
  • daha çok rock ağırlıklı şarkılar çalan,mtv'nin yaptığı abidik gubidik programları yayınlamayıp sadece müzik çalan hotbird uydusundaki en önemli müzik kanallarından bir tanesi
  • elime digiturk kumandasini aldigimda otomatikman 9 ve 4 tu$larina basmami saglayan, refleks halini almi$ kanal. bi de $u fabulous life of cart curt zirvaliklarini vermeseler daha bi tadindan yenmeyecek.
  • mj vs madonna haftasonu yapmışlar bu hafta. sayelerinde krala da kraliçeye de doyucaz
hesabın var mı? giriş yap