• after shave olarak da son derece kullanışlı. boca ediyorum suratıma traştan sonra, manitalar öpmelere doyamıyor. yalayan var. o derece.
  • böbrek taşına çok iyi geldiğini bizzat müşahede ettim ben bunun. işerken makinalı gibi oldu pipim taş atmaktan. bir de çocuğu olmayan bir tanıdığımız yedi litre içmiş, aslında niyeti intihar etmekmiş çocuğu olmadığı için, ama ölmeye çalışırken hamile kalmış. mucize resmen. üstelik iki ayda doğdu çocuk. tosun gibi maşallah. fazla sarışın ama olsun. buna da şükür.
  • yeni nutella olma yolunda hızla ilerliyor bu. tek eksiği henüz cihangir tayfasını tavlayamaması. benden duymuş olmayın ama sayın uludağ yöneticileri, şişenin içine bir nane yaprağı atsanız sizi kimse tutamaz. saygılar.
  • atatürk'ün rakidan sonra en sevdigi icecekmis. zaten adi da ordan geliyormus. limon-ata. ata-limon
  • tam bir çılgınlık halini alan içecek. sevgisinden şişesini götüne sokanlar varmış.
  • boston celtics'in benchinde bulunan içecekmiş. biz gatorade sanıyormuşuz ama adamlar paso uludağ limonata içiyormuş. öyle şampiyon olmuşlar. hatta kevin garnett sahura kalktığında içiyormuş hem de sahur ne bilmeden. otomatik sahura kaldırma özelliği varmış.

hakkında ne dediler;

"günde 12 bin kalori alıyor hikayeleri tamamen uydurma. yüzmeden önce 1 bardak uludağ limonata içiyorum, rekorları kırıyorum hafız. 1 litre içsem kıbrıs'a yüzerim şerefsizim."
    - michael phelps, 2008 -

"uludağ limonatayı keşfetmeden önce, kendi halinde powerade içen bir insandım. rüyama giren ak sakallı dedenin tavsiyesine uyarak uludağ limonata içmeye başladım. sonrası malum, sikimi taşşağımı sallaya sallaya rekor kırıyorum"
    - usain bolt, 2008 -

"kanserli hücrelerin falan amına koyuyor şerefsizim. kanser bulaştırdığımız kobayların hepsi iyileşti, şimdi deli gibi sikişiyorlar. laboratuarda farenin önüne geçemiyoz olum. iktidarsızlığa da iyi geliyor demek ki."
    - dr. mehmet öz, 2008 -

"sanırım bir canavar yarattım"
    - uludağ limonatanın formülü bilen 5 kişiden biri, güvenlik sebebiyle kimliği gizli tutuluyor-

ayrıca özel günlerinde uludağ limonata içen kızlar özgürce hareket edebiliyormuş.
  • içerisinde e104 adlı kinolin sarısı renklendirici bulunmaktadır. bu madde ruj, saç bakım ürünleri, kolonya üretimi, eczacılık gibi alanlarda kullanılır. deriyi tahriş eder. içeceklerde kullanılması sonucu, nadirende olsa zehirleme, ishal, kusma yapabilir ve iq seviyesini 5.5 puan düşürür. avustralya, amerika ve norveçte yasaklanmıştır. içerken bir daha düşünün derim.
  • - uludağ limonata'nın iyisi limondan olur
    - hayır sirkeden
    - ne münasebet, limon dururken
    - hayır efendim sirkeden
    - limon!
    - sirke!
  • yarim litrelik pet $a$al icinde limonlu tang bo$altinca elde edilen sentetik tadi yakalamada buyuk ba$ari gostermi$ler.. kucuklugumuzun mahalle arasi pastanelerinde yapilan portakal destekli super limonatayla uzaktan-yakindan alakasi yok.
  • kebabın yanında, ciğerin yanında uludağ limonata şeklinde reklamı verilen içecek.

arkadaş insanda biraz mide olur ya kebabın yanında ne limonatası amk.

bir de son reklamında sahilde gitar çalan çocuklar limonata içiyormuş. hee amk hee ihlas armutlu tatil köyünde tatil yapıyo heralde reklamdaki gençler. tey allahım.
hesabın var mı? giriş yap