• reklamdaki twix mucitlerinin türk olduğunu düşündüğüm çikolata.yoksa kavga sırasında attığı o tutmayın lan beni minvalindeki tekmeyi başka türlü açıklayamazlar.
  • ülker albeni sabri ise, twix messi'dir.
  • asla yetmeyen.
  • tıpkı kardeşleri snickers, mars ve bounty'de olduğu gibi biz küçükken aşırı pahalı olan, ama günümüzde paketi 1 liraya, yani bildiğin çokonat'la, ülker çikolatalı gofret'le neredeyse aynı fiyata satılan çikolata.

bunun nedeni ise tabii ki "ulan küçükken ulaşması zor olduğu için ne kadar pahalı gelirmiş bize, meğerse hiç pahalı değilmiş hede hödö" falan değil, her zıkkımın içine bok var gibi konan glikoz şurubudur. artık ne twix, ne snickers, ne mars, ne bounty o eski pahalı çikolata değildir. hatta toblerone bile değildir.

sokayım şurubunuza.
  • zamanında sadece albeniyi tanıyan bünyeye çölde bir vaha gibi gelen leziz şey. hem albeniden çok daha leziz olması hemde paketinden iki tane çıkması itibariyle tercih edilendir. tek paketle iki tatlı krizini aşmanızı sağlar. snickers ın eti canga tarafından ezildiği bir şu günlerde kendisi hala rakipsizdir.
  • püsküüt üzerine karamel ve çukulata katmanlı nefis ikili yiyecek.
  • npr'in yaptigi bir habere gore ışid bölgelerinde para kazanabilen tek zümre olan ışid askerlerine yerli esnaf twix'i (bildigimiz albeni yani) 50$'a satiyormus. http://www.npr.org/…24627/episode-667-auditing-isis ibretlik paylasim.
  • hiç kimse george costanza kadar arzulamamıştır bu şekerleme ürününü.
  • büyük boy olanın fiyatı birden bire 1,9 tl den 2,5 tl'ye çıktı. yani %30 artıverdi!

böyle bir zam başka hiçbir ürün gamında veya hiçbir harcama kaleminde olmadığı gibi, hiçbir gelir kapısı da %30 artmadı.
    maaşlara %30 zam gelmedi, kira geliri %30 artmadı. vb.

şu halde sayın mars firması, siz bu %30 zammı neye göre yaptınız?
    neyle ödeyeceğimizi sanıyorsunuz?
  • bugün izmir küçükpark civarlarında twixgirls tarafından ücretsiz dağıtılan hede.

kahvaltı yapmak için küçükparka inerken yolda bir tane verdiler. kahvatı yapacak yer arayayım derken bi sokağa girip u dönüşü yapıp bi alt sokaktan çıktım, orda da karşıma çıkıp bi tane verdiler etti 2 twix. neyse kahvaltı yapacak bi kafe buldum, 2 dk sonra oraya uğrayıp masama bıraktılar etti 3 twix. çay börek bişeyler yiyip kalktım kısa süre sonra, eve dönüş yolunda bir daha karşılaştık twixgirls ile hop 4. twix. kendimi düğün şekeri aşıran şener şen gibi hissettim.
hesabın var mı? giriş yap