• göğüs dekoltesi ve mini etek sizlere çok yakışıyor, asla şaşmayın. yaz günleri plajda üstsüz güneşlenmeyi de öğrenin artık, her şeyi biz mi söyleyeceğiz illa ki?
  • * lütfen ama lütfen teşhircilik yapmayın, yapıyorsanız da tadında bırakın, boynunuz güzel ve uzunsa mesela onu açıkta bırakabilirsiniz, götünüz kocaman ve bacaklarınız kısaysa tayt giymeyin, one dolar slut gibi duruyorsunuz başka bişi değil.

* kapri denen şeyden uzak durun.

* ayaklarınız büyük ve/veya tırnaklarınız bakımsızsa ucu açık ayakkabı giymeyin.

* herkes giyiyor diye bir başkasında gördüğünüz şeyin aynısını giymeyin.

* omuz genişliğiniz uygun değilse askılı bluz tarzı şeylerden uzak durun.

* mini etekle birlikte ten rengi çorap giyilmez, ayakkabınızın uçu açıksa ten rengi çorap giyilmez, bacakların kısaysa mini etek giyilmez, hayat prensibi edinin.

• boyunuz uzun değilse lütfen diz üstü çizme giymemeyi tercih edin. lütfen.
  • dikkate alınması gereken tavsiyelerdir. dikkatimi çekiyor çoğunuz erkek gibi t-shirt, pantolon takılıyor. yapmayın evladım. biliyorum hayvanlar var, taciz ediyorlar ancak etek giyin, mini demiyorum diz hizasında olanlarından böyle, tiril tiril elbise giyin. hayat verin, ışık saçın. içim kararıyor yeminle.
  • yandan çizgili eşofman altları ile avmlerde falan dolaşmayın. hele bi de bunların üstüne anorak yelekler giymeyin. mümkünse egzersiz yapma amaçlı değil ise eşofmanla dışarı hiç çıkmayın.
    küçük bebekler gibi pembe atkı bere falan takmayın
  • giysi gibi aptal bir nesnenin kölesi olmayın. ne giydiğiniz değil; nasıl durduğunuz, tavırlarınız önemli unutmayın.

ayrıca bir şeyi giyesiniz varsa sırf birileri ''şundan uzak durun ııyy.'' dedi diye giymemezlik etmeyin.
  • * ugg denen botlar evet bazılarınıza yakışıyor olabilir ama çoğunluğunuz eskimo orospuları gibi duruyorsunuz, az biraz dikkat.

* pembe üstünde "abercrombie&fitch" yazan eşofman altılarınızla ne kadar komik olduğunuzu tahmin bile edemezsiniz.

* 40 santim platform topuklu ayakkabılarınızla "üf be hatuna bak sülün gibi uzun maşallah" diyoruz hepimiz, çok etkiliyorsunuz bizi, az biraz da kahkaha attırmıyor değilsiniz.

* ayaklarınız küçük ve şirin değilse (36 numaraya kadar) babet ayakkabı giymeyin.

* ben çok şirinim diye üstünde "i am a little princess" tarzı t-shirt'ler giymeyin, evet şirin oluyorsunuz ama itici şirin.

edit: ne kadar çok seviyormuşsunuz kapriyi, tamam giyecekseniz giyin ama daha fazla mesaj atmayın lütfen :)
  • vücut proporsiyonunuza uygun olmayan kıyafetler giymeyin.

misal, bacaklarınız kısaysa düşük belli kot giyip bir de tişörtünüzü pantolunun içine sokmayın.

bacaklarınız uzunsa da gidip yüksek belli pantolon giymeyin.

beliniz kalınsa robadan elbiseler tercih etmeyin. hatta aksine belden uygun bir şekilde oturtmalı elbiseler tercih edin ki beliniz varmış gibi gözüksün. gerçi beli kalın zayıf hanımlar kalçadan oturtmalı omuzdan itibaren bollaşan bluzlar da tercih edebilirler.
  • bugün ne giysem izleyin, tavsiyelere harfiyen uyun.
hesabın var mı? giriş yap