• vokalistine vokal yaparak delikanlim adli sarkinin turevini almistir.
  • üniversitede felsefe bölümünde hoca sormuş "özgüven nedir" diye. millet sayfalarca yazı yazmış. bir tanesi sadece "tuğba ekinci" yazmış. ve sınıfta bir tek o tam puan almış. diplomasını da eline vermişler.

(bkz: işte bu öğrencinin adı albert einstein'dır)
  • delikanlımdan sonra sarışınımı da sikerek öldürmüştür.
  • bülent ersoy'un programına afrika çitası olarak katılmıştır. sirk gibi ortam zaten.

http://i.imgur.com/lwjmynz.jpg

bu arada kendisi sayesinde epeydir gülmediğim kadar güldüm. o muhteşem sesiyle bülent ersoy'un şarkısına girdi, dedim bülent ersoy şimdi yere yapıştıracak onu ama daha beter yaptı. çat diye müziği kesti, tuğba garip garip sesler çıkarırken kaldı yarıda. çok fenaydı çok.

edit: bunun neresini gg diye ispiyonladın acaba arkadaşım? tuğba hanımefendi'nin çıkardığı sesleri benzettiğim eylemi mi? hadi sildim bakalım. çok mümtaz bir şarkıcıdır kendisi.
  • bir röportajında şöyle demiştir; "yeni klibimde sadece mayolarım, bikinilerim ve ben olacağım. pareo bile yok"
    gülşenle kapışıyorlar galiba, hayır ben memnuniyetle izliyorum tabi de endişem şu, bunlar bu gazla giderse iki seneye kalmaz işin içine atlar eşşekler girer.
  • devlet opera ve balesinde korist kadrosuna girmek için önce 4-6 yıllık şan bölümünü bitirmek, ki öküz anırtan zorlukta bi bölümdür.. sonra bu zorluk derecesini ağlatan zorlukta bir başka sınava girmek gerekir türkiye'de. (solistlikten henüz bahsetmiyorum bile. bir operadaki, oyunun bir sahnesindeki "kalabalık"tan söz ediyorum mesela, halk meydanındaki gibi...).

sonra korist olduğunuzda, aldığınız maaş bildiğin devlet memurluğu maaşı. öyle milyonlaaaaarrr tarafından da tanınmıyorsunuz.

sonra bi sabah internette gazetenin birinde, kadının birinin "ibretlik performansı" başlığı altında bir videoya rastlıyorsunuz, ki iki memesi ve hastalık derecesinde özgüveni olduğu için çuvalla para götürebilmekte kendisi...

gerisi hayatı sorgulamalar, bi darlanmalar bi küfür etmek isteyip edememeler, hayatın üzerine bi bardak soğuk su içmeler...
  • cemaatçisi, akplisi, kemalisti, şakirdi, ateisti, fenerbahcelisi, trabzonlusu, kürdü, türkü, 78 milyonun birlik ve beraberliğine en çok ihtiyacimiz olduğu şu günlerde aynı fikirde uzlaşmasını sağlamış olması sebebiyle kendisine ne kadar teşekkür etsek az olan kişi.(cümle de detone oldu bu arada) zamanlama acisindan da anlamlı bulduğumu söylemeden edemeyeceğim.
  • rezil sesine rağmen şarkıcılık yapan ve bundan tonla para kaldıran bi' kadındır.
    bu insanlar bu hallerine bakıp utanmazken, biz yolda ayağımız takılınca rezil olduğumuzu düşünüp kahrolalım daha.
  • bülent ersoy show izlerken eğleneceğimi bana gösteren kadın. ilk önce delikanlım'ı söylerken aşırı kötü ve detoneydi. vokal sayesinde kurtardı az. bülent başkan dövecek gibi baktı. daha şarkı söyletmezler diye düşünürken bülent ersoy'un şarkı söylediği anda arkadan gelip düete dönüştürdü. başkanın suratı bu sefer cinayet işleyecek hale geldi. adeta 'geldi yine tipini siktiğim' bakışıydı. imkanı olanlar izlesin tarihe tanıklık edebilirsiniz az sonra. bıçaklanabilir reyiz tarafından.
  • "tuğba ekinci'nin yeni klip çekeceği haberi kışlalarda coşkuyla karşılandı"
hesabın var mı? giriş yap