• şu kanala bi göz gezdireyim dedim nedir, ne değilidir diye. ingilizce dersine denk geldim. böyle 1-2 kız var, bir yandan yemek hazırlarken diğer yandan 'can i help you?' tandanslı diyaloglar kuruyorlar. sonra kapı falan çalıyor işte, sözde arkadaşları gelecekmiş eve. kapıyı bir açıyorlar beşir geliyor. bildiğin aşk-ı memnu beşir lan. adını deniz koymuşlar bu sefer. 'oh im sorry but jessica is vegeterian' diyor.

sen koskocaman beşir, şu düştüğün hallere bak. o saatten sonra dinlediğin dersten ne hayır gelir abi zaten. sonra eğitim sistemi çok rererö. hep bu beşir yüzünden işte amk.
  • şu an world of warcraft'ı tanıtan kanal. hacı çok yanlış yapıyorsunuz farkında mısınız ahahaha
  • verdikleri bir ingilizce dersinde, sırf sarışın diye çocuğun birini türk olmasına rağmen yabancı olarak oynatmışlardı. telaffuzdan çakmıştı çocuk ne yazık ki. ben anlamadım, memlekette telaffuzu almış başını yürümüş binlerce insan var. bu işsizlikte/krizde, gel şurda iki bölüm oyna, hem televizyonda gözükürsün hem paranı alırsın teklifini kabul edecek illa ki biri vardır bunların arasında. madem yapıyorsun bir işi, hakkıyla yapıver dediğim kanal. akıl vermek gibi olmasın yine de, koskoca devletin kanalına *
  • susam sokağı'nı yayınlamadığı sürece izlemeyeceğim kanaldır.
  • programlarının yüzde yetmişikisini einstein taklidi yapan genç ve beyazsaçlı bir adam sunuyor. tamam genç adam kanalı satın almış olabilirsin ama yüzsüzlük yaparak sabah akşam yayında olmanın ne anlamı var? mehdi değilsin, bal satmıyorsun o halde kötü şakalarınla ekranları niye işgal ediyorsun?
  • açıldığından haberim olmadığı için bugüne kadar farketmediğim, ulan şu digiturk'ü de kullanıyoruz ama bi ton ıvır zıvır kanal var şunlar arasında bi tur atayım diye düşünerek kanalları gezerken farkında olmadan izlemeye daldığım, sonra da, ya ne güzel kanalmış diye düşünerek birkaç gündür sıkı takipçisi olduğum kanaldır.
    reklamını da bol bol yapıp herkese tavsiye ediyorum.
  • kampüs aktüel adında bir programda üniversite öğrencileriyle röportaj falan yapıyorlar, her neyse... sunucu kampüste gördüğü bir öğrenciye bölümünü sorar ve öğrenci ''endüstri mühendisliği'' cevabını verir, bizim sunucu da ''koyun falan kopyalıyorlar o mu?'' der...

son dakika... ''mimarlık'' cevabını veren öğrenciye de ''iç-dış ayrılıyor mu bu mimarlık?'' sorusunu yöneltti.

(bkz: bu gezegende daha fazla yaşamak istemiyom)
  • programları arasında engin hepileri'nin sunduğu sanat 2011 de bulunan kanal.
  • dil bilgisi adlı bir program var kanalda, arapça sözcüklere övgüler dizilen programda, batı dillerinden gelen sözcüklere karşı çıkıyor ama arapça sözcükleri nasıl daha düzgün kullanabiliriz ve türkçemize nasıl daha çok arapça sözcükler yerleştirebilirizi öğreniyoruz. negzel.
  • "ifade özgürlüğünün sınırları olmalı mıdır?" diye anket yaptılar demin stüdyodaki öğrencilere, %80 evet dedi. canım benim ya, nereden topladılar sizi?
    internetten oylama yapılan sitenin adı da demokrasiplatformu.com'muş bir de.
hesabın var mı? giriş yap