• trabzonsporlu bir sözlük yazarı olarak içinden şenol güneş gibi bir değer çıkartan kulübün düştüğü durum utanç vericidir.

kulüp yönetimine istediğinizi deyin yalnız biz trabzonsporluları incitecek sözlerden kaçınmanızı istirham ederim. neticede istanbul'da olsaydım fenerbahçelilerle omuz omuza hiç gocunmadan taksim'e çıkardım.

olay bir kupayı tutup kaldırmak değil ey gerizekalı yönetim, olay hakkı tutup kaldırmak...

• gelir gelmez kulüpte verilen davetlerde alkolü yasaklayıp başbakanına selam çakan başkana sahip olduklarından hiç şaşırtmamış açıklamadır.
  • gezi'deki trabzonspor taraftarini baglamaz. oradalardi; halkin icindelerdi. hepsine selam olsun.
  • galatasaray taraftar grubu ultraslan ile aynı günde yapılmasının ve ardından twitterda taraftarları düşmanlığa sevkeden şikeyi vs. ne çabuk unuttunuz temalı hashtag'lar ile süslenmesinin tesadüf olduğuna inanmadığım açıklama.

ha kim siker yalova kaymakamını? ultraslan kim, trabzon yönetimi kim? biz çok renkli formalarımızla hep oradayız. fitnenizi sikeyim.
  • ilk onbiri zor yönetenlerin, onbinlere söz geçirmeye çalışmasıdır, gerekli cevabı gezi parkındaki bordo-mavililer vermektektedir zira.
  • "iplerimizi salmadılar" olarak özetlenebilecek açıklamadır. oysa ki trabzonspor flamasıyla, bayrağıyla, formasıyla, gururla diğer takım taraftarlarının yanında yürüyen insanları görmelerini çok isterdim...
  • gezi parkı eylemcilerini
    "sportmenlik dışı, provokatör ve şiddet üreten grupların organizasyonları"
    olarak tanımlamış akp'li bir kulüp başkanı,

ülkedeki farklı kesimler daha önce hiç olmadığı kadar birlik ve beraberlik içindeyken ve daha fazlasına da ihtiyaç duyuyorken:
    "hiçbir birlikteliğin içinde olmayacağımız fenerbahçe kulübü ve onun taraftarları ile taksim'de el ele, kol kola olmamız mümkün değildir"
    diyebilen akp'li bir taraftar grubu lideri

tarafından kaleme alınmış açıklamadır. ciddiye alınmaması gerekir.
  • gezi kupası diye bir kupa uydursak almak için sıraya girecek olan kulübün açıklamasıdır.

tüm trabzonsporluları tenzih ederim, taraftar olmanın yönetimle aynı görüşe sahip olmak zorunluluğu olmadığını biliyoruz.
  • saçma sapan bir açıklama. yahu siz kimsiniz de taraftarın kişisel tercihlerine müdahale etme hakkını kendinizde görüyorsunuz? yaklaşık 10 gündür süren eylemler var. pek çok takım taraftarı kişisel olarak alanlara gidiyor. hiçbir kulüp bu şekilde açıklama yapmazken siz ne hakla yapıyorsunuz? amaç nedir? pek çok trabzonsporlu taraftar alanlarda, meydanlarda günlerdir. olmaya da devam edecekler. trabzonspor yönetimi bu açıklamasıyla tam bir skandala imza attı. resmen siyasete alet oldu. bu yönetim olduğu sürece bu takımın taraftarlığını askıya alıyorum. çünkü bu takım artık gözümde trabzonspor değil. işte o kadar.
hesabın var mı? giriş yap