• ben - adının anlamı ne?
    toygun - oyuncak silah.
  • muzik zevkini pek begeniyorum. allahtan gittigi yerlerde unutuyor da cd lerini dinleme fırsatım oluyor.
  • teoman'ın orkestrasında saksafon çalıyor bu şahıs. hiperaktif, uçuk kaçık bir adamdır. sahne şovu mutlaka izlenmeli...
  • çok sevdiğim abimdir.bira bardağına ağzına kadar jack daniels doldurduğu gün helal olsun dediğim kişi.
  • 90 yılların başlarında ankara cebecide bir barda çalmaya başlayan saksafonist. parça aralarında rakı fondiplerdi.*
  • teoman'ın sahnesinde, 4inthepocket ile ve birkaç sanatçı-grupla daha izledim kendisini. "fazla" hareketli geliyor bana maalesef.

maalesef diyorum, çünkü mesela ceylan ertem'le aldığı sahnesindeki hareketliliği çok abes kaçtı. gerek yoktu. o kusursuz, tertemiz üflediği notalar, zıplamalarının arasında etkisini kaybetti. daha sakin, yine hissederek, ama daha sakin çalsaydı, herkesi kendisine hayran bırakacaktı eminim. ve izleyicilere daha çok dokunacaktı notaları, melodileri..

bir de, şarkıların çoğunda birbirine çok ama çok benzeyen trickler yapması gereksiz oldu bence.

yine de, kendisinin şahane bir enstrumanist olduğu gerçeği değişmiyor. helal olsun.
  • askerliğini yaptığı afyonkarahisar'da gece tellerin arkasından az alkol götürmedim hınzıra.
    10 numara müzisyendir,üflemeli çalgılarda türkiye nin yetiştirdiği en iyi sanatçılardan birisidir.
  • dün akşam fourinthepocket konserinde manyak soloları, atakları ve çılgın tonuyla bir kez daha beni benden alan müzisyen. ayrıca ankara demetevler'dendir kendisi, saksafonu da selmer'dir.
  • insanda korkmak ile sevmek arasinda duygular uyandiran kisi, iyi bir ev sahibi, muzik sofrasina oturdugumuz, muziklerini dinledigimiz, kendisine ait cdlerin uzerinde kirmizi buyuk t bulunan,
    burdan kocaman gulerim, kapanin onunden gecerim
  • süpper saksofoncu ve klarnetçi. mutlaka dinlemek lazım kanaatindeyim.
hesabın var mı? giriş yap