• lip sync battle'da efsanevi bir rihanna - umbrella performansi sahnelemis oyuncu.

https://www.youtube.com/watch?v=jpcjib1f7jk
  • lip sync battle yarışmasında rihanna taklidini çok başarılı şekilde gerçekleştiren oyuncu. performansıyla eğlenceli biri olduğunu düşündürdü. umarım spider-man rolünün altından kalkar ve bize güzel filmler izletir.
  • sayesinde zendaya'nın paraya ihtiyacı olduğunu ve bu sebeple evlenebileceğini düşünecek tiplerin olduğunu öğrendiğimiz oyuncu. tom ne kadar kazanıyorsa zendaya belki ondan çok daha fazla kazanıyordur. dune ve euphoria gibi işlerde oynayıp paraya ihtiyacı olduğunu düşünmek nasıl bir ahmaklık anlamadım. artık kadınların erkeklerle para için evlenebileceği safsatasını bırakın.
    nişanlandıkları haberi ise her ay bir şekilde çıkıyor ama şu sıra daha fazla çıkmaya başladı doğruluğu nedir bilemiyorum. uzun yıllardır beraberler bu yüzden olması da çok makul. umarım mutlu olurlar.
  • spoiler vermeden duramadığı için rol aldığı filmin senaryosunu okumaya izni olmayan yeni nesil sıpaydi.
    ki bu durum neticesinde benedict gibi bir babysitter 'ı olmuştur. *
  • çizgi romanlarda okuduğumuz spider - man i böyle genç, hatta sorunlu bir ergen olarak biliyoruz zaten. şahsen benim örümcek adam için uygun bulduğum ve benimsediğim oyuncudur.

bahtı açık olsun, attığın ağlar hedefini bulsun, orucun kabul olsun. *
  • 5 yaşından beri profesyonel dansçı olan, broadway'den londra'ya onlarca oyunda oynayan... spider-man olmadan önce zaten hollywood tarafında rüştünü ispatlamış bir oyuncuya ''şu tom holland o kadar beceriksiz ve kötü bir oyuncu ki şu an şu saniye oyunculuğu bıraksa ve bir daha hiç ekrana çıkmasa kimse hiçbir şey kaybetmez'' diyen tipler var.
    doğası gereği komik olan peter parker / spider-man karakterini çok komik yapmış.. bak bu bir eleştiri ha... ekşi'de kimler yazıyor anlayın...

oyunculuk yapamıyor diyen paçozlara bir doz the devil all the time öneriyorum. ya da taa veletken oynadığı lo imposiblefilmini..

j.a. bayona, alfonso gomez-rejon, russo kardeşler, doug liman gibi yönetmenler bu adamı hep oyunuluğu yok diye başrole koyuyor zaten.
  • tobey maguire nasil bir ah ettiyse bu velet her zaman gozumde atanamamis spiderman olarak kaldi. bir yerden torpili oldugunu dusunuyorum, bir diger kisi de yukarida bir yazarin dedigi andrew garfield. gerci bu andrew daha bir duzgun islerde oynadi. neyse ikisini de tercih etmem, kredi borcunu kapamaya calisan nikilis cage in senede cektigi 10 filmden herhangi birini izlerim bunlari izlemem.
  • bir anda abartılmaya başlanan oyuncu. her yerde bunu görmeye başladım. öyle çok iyi bir oyunculuğu ya da çok iyi bir tipi de yok gibi geliyor bana.
  • çizgi romanlardaki (en azından benim okuduklarımdaki) örümcek adam'a en yakın şeyi bu genç arkadaş oynadı.

sam raimi'nin serisinin her filmi birbirinden berbattı. amazing olan ise kötü senaryo ile sıçtı. andrew garfield zaten kötü olan senaryoya karşılık kötü oynadı.
  • the hollywood reporter'a ampır ampır konuştuğu bir röportaj vermiş. bu saatten sonra hâlâ martin scorsese'yi tartışmaya çekmeye çalışanların zihin yaşından şüphe ediyorum (başrolünde oynadığı ve ciddi rol kestiği tek film olan cherry'nin, yapı ve anlatı itibarıyla martin scorsese'den etkilenmiş olması da işin ironisi, eminim farkında bile değildir):

“you can ask [martin] scorsese ‘would you want to make a marvel movie?’ but he doesn’t know what it’s like because he’s never made one ... ı’ve made marvel movies and ı’ve also made movies that have been in the conversation in the world of the oscars, and the only difference, really, is one is much more expensive than the other. but the way ı break down the character, the way the director etches out the arc of the story and characters — it’s all the same, just done on a different scale. so ı do think they’re real art.”

(bkz: topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki)
hesabın var mı? giriş yap