• gitaristleri sayesinde keriz parası kazandım, varolsun..

bi arkadaş: ba
    spark: s

ba- oha gitariste bak lan melek gibiymiş
    s- erkek lan o
    ba- siktir len mis gibi karı işte..
    s- var mısın iddiasına?
    ba- lan taşak geçme benle..
    s- 50 ytl?
    ba- tamam lan. ahaueha keriz parası alıcaz desene heuahea, taş gibi hatun işte...

----

edit: 3-5 resmine bakayım dedim de benim bu kadar güzel kız arkadaşım olmadı lan bugune kadar... allah belasını versin...
    http://myszunia2589.blox.pl/…source/tom_kaulitz.jpg

kapsamlı araştırma için:
    http://images.google.com.tr/…fox-a&um=1&sa=n&tab=wi

ama bi ibnelik yokmuş göründüğü gibi:
    http://liebttom.jubiiblog.de/…oad/tom skandal 4.jpg
  • atatürk fotoğraflı kliplerinden sonra şimdi de arkalarında türk bayrağı ile görüntülenen grup... (sıra gecesi falan mı anlamadım)
  • bill ve tom'un "beraber olacağım kişi mutlaka türk olmalı" içerikli roportajları sayesinde küçük kuzenlerimi emo yapmış grup.
    tiksiniyorum topunuzdan, onlar daha bebek!
  • gordugum en guzel kadin vokale sahip grup.
    (bkz: erkekse saka, kadinsa ciddi)
  • taş gibi solistleri olan (adam madam kayarım ben buna) alamanya da orta okula denk gelen bi okul türünde müzik kolu etkinliği olduklarını düşündüğüm aslında yaşları düşünüldüğünde fena da çalmayan grup...
  • 12 yaşındaki kuzenimin söylediğine göre ex sevgilisinin kendisini terketme nedeniymiş. kız arkadaşının duvarları baştan aşağı tokio hotel posterleriyle örtülüyken kuzenim ismail yk, ibrahim tatlıses, hakkı bulut ve türevleri dinliyormuş. oysa tokio hotel'deki siyah ojeli kız ibrahim tatlıses gibi şarkı söyleyebilir miymiş? ayrıca büyüyünce yapacağı ilk iş arabasını modifiye ettirip yeri göğü motor sesiyle inletmek olacakmış.

(bkz: lanet olsun ne oluyor bu dünyaya)
    (bkz: al birini vur ötekine)
  • günümüzde yerlerini, justin bieber ve one direction'a bırakmışlardır.

justin bieber ve one direction yerine bunları tercih ederdim açıkçası.
  • m.b ve kardeşi serra (10) şartlar gereği farklı şehirlerde bulunmaktadırlar. günlerden bir gün msnde karşılaşılar. aralarında şu minvalde bir diyalog geçer;

mb: ablacım, nasılsın?
    serra: abla, ben rakçı oldum. (evet, yazılışı: rakçı)
    mb: hm, ne güzel. nasıl oldun peki? (ne diyo lan bu)
    serra: sen istanbula dönünce anlatırım.

ve bir müddet sonra m.b istanbula döner haliyle. kısa bir hasret giderme ardından, meraktan kıvranmasına neden olan soruyu sorar kardeşine: 'serra, sen nasıl rakçı oldun?' (biz nasıl bu hale geldik)
    aldığı cevap ise muhteşemdir; serra artık tokio hoteldinliyordur, rakçı olmayacak da ne olacaktır?
    m.b 'hmm' diyerek yutkunur. evde 'sikriiiiiiiğğğmm!!' - bunların scream deyu bi şarkısı var imiş de - diye bağıran kardeşine alışmaya çalışır. ve kısa sürede fark eder ki, etrafında rakçı olan tek kız, kardeşi değildir. serrayla beraber apartmanda bulunan 10-11 yaş grubuna dahil tüm kızlar artık tokio hotel dinliyor, rakçı oluyor, çılgın atıyordur.

netice itibariyle, tokio hotel, 10-11 yaş grubu kızlarının rakçı olmasına vesile olan güzide bir gruptur. tanrı onları kutsasın. amen.
  • müzik kelimesine anlam veren yapıtlarıyla dikkat çeken fantastik oluşum. metallica ve u2 bu fantastik gurup ortaya çıktıktan sonra ciguli kadar bile albüm satamamıştır.
  • bir garabet abidesi.

birbirinden sevimsiz şeyler. çocuk dediğin az bi sevimli olur lan.
hesabın var mı? giriş yap