• yeni urunler pazartesi ve persembe gunleri geliyor hem store hem online' a.

ozellikle xmas donemi ve haziran sonuna dogru patron cildiriyor.

iade politikalari 28 gun icinde olmasina ragmen musteri hizmetlerinin tonton hulusi kentmen kivaminda calistigi magazadir.

iki ay oncesinde online aldigim urunu rahatsizligim sebebiyle degistiremedim ve elimde kaldi. bir sansimi deneyeyim diyerek musteri hizmetlerine mail attim ve rahatsiz oldugum icin cikamadigimi, yapilabilecek bir sey olup olmadigini sordum.

donus maili oyle sicak oyle icten ki, yazan kisi saniyorum karsimda olsa sarilirdi bana. en yakin store'a goturup iade etmemi, karsiliginda gift card vereceklerini belirttiler.

tekrar tekrar da gecmis olsun demisler.

iademi yapip gift cardimi aldim. hem store hem online alisverislerinden zaten memnundum ama bu jestleri bambaska bir sey oldu.

edit: online store' a her gun yeni urun ekleniyor.
  • favori alışveriş adresim.

online alışverişlerde 75 sterlin ve üzeri harcadığınızda kargo ücretsiz olduğu için, her sabah kahvemi içerken yeni gelen ürünlere göz atıp beğendiklerimi sepete atıyor ve belli aralıklarla eleme yapıp siparişimi tamamlıyorum. genelde de günler hatta haftalarca stokta kalıyor o ürünler. eskiden sürekli mağazalarını dolaşırdım. her mağazada tüm ürünler bulunmadığından, artık işimi evden hallediyorum. bugüne kadar sayısını bilmediğim kadar alışverişim oldu kendilerinden, bir kere bile sorun yaşamadım. birleşik krallık dışından ziyarete gelenleri de mutlaka götürürüm tk maxx'a.
  • şubat ayının ortasında 3 tane givenchy güneş gözlüğünü £29dan aldığım , alışverişte profesyonellerin sevdiği adres
  • tj maxx'in ingiltere versiyonu. londra'da ki subelerinden biri guneye giden brighton yolunun hemen kenarinda bulunur. boyle bir yer varken insanlar baska magazalardan niye alis veris eder diye dusunmusumdur hep..
  • amsterdam center'a da geçtiğimiz günlerde açılmıştır.
  • magazasinda indirim gunlerinde 90 pound olan ted baker cizmeyi 9 pounda almistim burdan bi zamanlar da etiketinde mi hata yaptilar diye dusunmedim degil yani. bir ara da 12 pound'a gorup de pintilik edip almadigim ayakkabi en son 4 pounda dusunce kendini bana zorla altirtmisti.hayir bi de goz bagiyla dolastiklarina inandigim "hic birsey yok burda" diyen arkadaslarim oluyor o da onlarin sansizligi.haftada bir kez ugramak ruha iyi gelirken 3-5 diyerek harcanan paralar cuzdana iyi gelmiyor.
  • beni buraya kilitleyin, icinde omur boyu yasayabilirim. £202 etiketli topukluyu £16ya almanin mutlulugu neye denktir? piyasaya oranla cok ucuz makyaj urunleri ve parfumler aklimi kaybetmeme yeter. her hafta ugramaya calistigim ya da internetten indirimlerini takip ettigim yeganecik magazalar zinciri.
  • aramaya inanıyorsanız alacak bir şeyler bulabileceğiz mağaza. imkanınız varsa erken saatlerde gitmeye çalışın. akşamüstü veya haftasonu reyonların karışıklığından, içerideki kalabalıktan bunalıp bir şey almadan kendini dışarı atmak olası.
    aldığınız şeyleri iyi kontrol edin. minik lekeler veya ufak sökükler eve gidince canınızı sıkmasın.
  • efsane kere efsane bi mağazadır. içinde her türlü markanın her türlü ürünü bulunur. yalnız tamamen loto gibidir buradan üzerinize ürün bulmak. direk kendi bedeninizin ölçüsünün olduğu yere gidip ürünlere bakarsınız. buldunuz buldunuz.
    güzel bi ürün buldunuz, üzerinize olmadı mesela. şansınıza küsün direk. sık sık ürünler yenilenir ve normal fiyatlarının çok altına satılır. s+s yağmurluk aldım mesela, orijinal fiyatı 60 pound, orada 20 pounddu. quiksilver ceket aldım, 25 pounda. orijinal fiyatı 65 pounddu. en bombası geox mont aldım, orijinal fiyatı 200 pound, tk maxx fiyatı 60 pounddu. arkadaş 120 poundluk adidas koşu ayakkabısını 20 pounda aldı. poundland ile birlikte en güzel mağaza bence ingiltere için.
  • tr ye gelse marka konseptinden çıkar kazıkçı oluverir başımıza
hesabın var mı? giriş yap