• seren serengilin köpeği*
  • gulben* seklinde seslenince havlayan, seren serengil kopegi
    (bkz: okan bayulgen benim)
  • dotadaki en güzel vision'a sahip hero. tatlıdır sevimlidir uçar kaçar. scepter kasarsanız ağzına ağzına odunla vurur. wisp(io)'yu pek sever.
  • cansın sağlam'ın çok rahat kıyafetleri olan giyim markası. white long sleeve top ile yaptığınız beyaz kombinler dizi birer prenses leia'ya donüştürebilir. geniş kollar çok sinematografik görüntüler verse de günlük hayatta herşeyin içine girdiği için biraz kullanışsız. ama olsun, prenses leia olmaya değer.
    hele bir de örgülü saçla. nefis
    (bkz: kendine yükselmek)
  • geçenlerde ilk kez single draft modunda kendisiyle oynadığım ve bayıldığım dota 2 herosu. lan adam öldürüyoruz şurada bu kadar sevimli olunmaz ki, koşuşu, zıplayışı ve replikleriyle kendine hayran bırakan dota 2 herosudur kısacası.
  • dota 2'de bir hero. birincil özelliği kuvvet* olup tank ve initiator olarak kullanılabilir.

kısa künyesi: melee, durable, carry, nuker, initiator.

başlangıç statsları: 24 str, 9 agi, 14 int.
  • seren serengil'in köpeğidir kendisi. ama bu sabah pazar sürprizi'nden aldığımız inanılmaz habere göre sabah ölü bulunmuş. başımız sağolsun =(((((((
  • cansın sağlam isimli instagirl'ün markası.

daha evvel bir elbisesi hediye gelmişti, hiç giymeden başka birine vermiştim çünkü kumaşı aşırı kalitesizdi. bir şans daha verip şalvar pantolon sipariş ettim geçen, gelen ürün pazar malından bile daha kalitesiz, üstelik sezon sonu indirimiyle 420 lira olan bir pantolondan bahsediyorum.

bu instagirller sorsan kadın emekçi ayağı yaparlar, ama dandik ürünleri takipçilere iteleyip para kazanmaktan başka bi gaye güdenine henüz rastlamadım.
  • başarı başarı diye öve öve bitiremediğiniz marka farklı kesimde mayokini üretmiş. açıklamasına da kalın puntolarla “iade ve değişim yoktur” yazmış. nasıl alenen bu ibareyi koyabiliyorlar? suç bu suç. standart bir ürün olsa dahi kabul edilemezken, sen insanları nasıl senin ürününü iade özgürlüğünden alıkoyarsın? utanmıyorlar da...
    edit: ayıplı mal iadesinin de kabul olup olmayacağı da muallak. kalitesiz kopyala yapıştır tasarımlarla dolu şişirilmiş bir marka. yakınından geçmeyiniz.
hesabın var mı? giriş yap