• billie eilish’in bildiğim ilk diss tracki.
    sözlerden illüminati kokusu da geldi bana biraz ama hayır olsun diyeyim.
    şarkı yine akıyor, flow yine muazzam.
    mastering kesinlikle daha iyi olabilirdi bu arada.
    finneas toparlan diyorum eğer bu senin işinse.
    toparlarsam;
    bu yaşta fan club yaptın ya bizi, ben daha ne diyim sana yosun gözlüm?
  • billie eilish'ın boş avmde gezmek ve bedava yemek için 12 kasımda çıkardığı single'dır.
  • billie eilish'in 12 kasımda çıkacak olan single'ı. merakla bekliyorum.
    edit: şarkıdan biraz bad guy havası aldım. bad guy'u sevmiyorum bunu da pek beğenmedim. billie'nin bu tarz şarkılarını sevmediğimi fark ettim. no time to die, everything i wanted çok daha iyi şarkılar.
  • muhtesem bir sarkidir. lily allen 'in smile sarkisi ile beraber muhtesem bir keyif verir. iki sarkinin soundlari farkli olsa da ruhlari ayni.

2021'de cok fazla ses getirecegine eminim suan degil pandemi sona erdiginde partilerin vazgecilmez sarkısı olacaktir. o ruh var.

sevgili billie eillish o götünün kocaman oldugunu gostermekten cekinmedigin icin tesekkur ederim. sıfır beden olmak yerine sıfır egonla büyülemeye devam edeceksin.
  • iphone kamerasıyla çekilmiş basit bir klip gibi geldi bana hashdah
  • everything i wanted ile beraber en sevdiğim billie eilish şarkısı oldu. listelere de bomba gibi girdi. 2020'nin başına da sonuna da iki güzellik bıraktığı için billiegirl'e kocaman öpücük...
  • guzel bir sarki olmus, vidyosunda da bilie eilish'in karantina ayagina daha 19 yasinda nasil gotu gobegi saldigi anlatiliyor.
  • leo moracchioli tarafından coverlanmış haline hasta olduğum, loopa aldığım, başa sarmaktan önümü göremediğim, bana bi haller olan şarkı. arz ederim. merak edenler için link.
  • o göt göbekle iyi koşmuş tıkanmamış dediğim klip (: severim ablayı üstüme çok gelmeyin
hesabın var mı? giriş yap