• scrubs dizisinin en komik elemanlarından. kendini ilkokul öğrencilerine dr. jan itor olarak tanıttığı bölümle herkesi yarmıştır.
  • koyaanisqatsi ile efsaneleştiği iki sahne için: (bkz: http://www.youtube.com/…koqtnu2fatc&feature=related)
  • kesinlike dizi tarihinin en iyi trollerinden bir tanesidir, canımız ciğerimiz scrubs'ın en efsane karakterlerinden.
  • gelmiş geçmiş en iyi karakter.
  • dizi tarihinin gelmiş geçmiş en efsane karakterlerinden biridir. her bölümde topu topu 20-25 saniye süre alıp bu kadar güçlü etki bırakması oldukça ilginçtir.
  • scrubs 5. sezonun bir bölümünde 1984 yılında katıldığı yarışı anlatırken yarış için start verilirken sigara içen, hatta tam koşmaya başlamadan son dumanı üfleyen, yarışı 1. bitirdikten 2 sn. sonra yeni bir sigara yakan bomba şahsiyet.. kanımca scrubs'ın en ilginç karakteridir, "ben de sigara içmek ve koşu yarışlarını 1. bitirmek istiyorum " diye kendisine haykırmak istiyorum ama şu cevabı almaktan korkuyorum:

- i'm one hundred percent not interested!

hatta duyar gibiyim...
  • scrubs'ın en sniper(attığını vuruyor) karakteri (neil flynn). ilk kez, seinfeld'in summer of george bölümde elaine'nin yardım istediği polis memurlarından biri olarak karşımıza çıkmıştır.

j.d: (iç ses: off the janitor(bekçi sırrı). bu adamın her hali rahatsız ediyo beni yaa... bakma... konuşma... sakın...) [hapşurur]
    janitor: ne demeye çalışıyosun... amonyak rahatsız mı etti... çok mu olmuş... o mu? ha!
    j.d.: yok yok hayır, ben şey...
    janitor: şansını zorluyosun! bu bir etti.

...
    dr. kelso: amonyak biraz fazla mı keskin bugün
    janitor: [j.d. ye dönerek] iki etti!

...
    (j.d, dr.cox'tan saklandığı yerden çıkar çıkmaz the janitor ile karşılaşır. the janitor korkar ve elindeki temizlik malzemelerini yere düşürür)
    janitor: 4 etti!
    j.d: ne 4'ü!... 3 etti!
    janitor: 5 etti!
  • scrubs'da john dorian ile tarihe gecmis diyaloglara imza atmis karakter.
  • scrubs'in avukat ted ve j.d'den sonra en cok guldugum karakteri.
    (bkz: evil eyes)
  • silent hill movie'de ayaklari arkadan basina dikenli telle baglanmis, surunerek ilerleyen insan-yaratik. alessa gillespie, kendisine tecavuz eden colin isimli hademeyi kabuslarinda bu yaratiga donusturuyormus.
hesabın var mı? giriş yap