• tamsaha dergisi temmuz 2007 sayısına verdiği ropörtajdan:

- almanlar sana milli takımlarında oynama teklinde bulunmuş muydu?

- üç sene önce hem türkiye'den hem de almanya'dan teklif aldım. benim kafamdaki takım türkiye'ydi. yine de babama danıştım, o da türkiye'yi tercih etmemi söyledi.

- alman milli takımı kariyer açısından daha cazip gelmemiş miydi sana?

- hayır, ben bu konuları hiç düşünmeden türkiye'yi seçtim. bugün alman milli takımı'nda oynasam ve mesela türkiye ile karşılaşsak hiç de hoş olmazdı. düşünsenize, seremoni için diziliyorsunuz, siz alman takımının formasını giyiyorsunuz, bir yandan da istiklal marşı çalıyor. böyle bir şeyi asla yapamazdım.
  • kayserispor yönetimi veya teknik kadrosunda birilerinin cm / fm oynadıığının kanıtı. artık şüphem kalmadı.
  • football manager'da keşfedip yıllarca oynattığım oyuncu. leverkusen'den cüzi bir paraya takımıma geliyordu.
  • her transfer döneminin yıldızı istanbul büyükşehir belediyespor'a transfer oldu.
  • bu adamın olmamasına çok üzüldüm. u17'de 55 maçta 45 gol gibi hayvani bir istatistikle oynuyordu.
  • fm 2006'da 17 yaşındaydı bu abimiz ve özellikleri yaşına ve dönemin türk oyuncularına göre inanılmaz iyiydi. 3 m euro civarı bir paraya alınabiliyordu.

malum o zamanlar yabancı sınırı var yerli oyuncular altın değerinde fm 2008'de türkiye liginden bir takım yönetip kendisini almayan yoktur diye düşünüyorum şimdi internetten profilinin resmini bulamadım ama yazılı haline denk geldim şu özelliklere bak eto'o mübarek;

crossing (15), dribbling (14), finishing (18), first touch (15), heading (18), long shots (15), long throws (16), bravery (15), determination (17), flair (16), teamwork (15), acceleration (16), agility (15), pace (16)
  • sakaryaspor'a transfer olan futbolcu.
  • ilhan parlak'la birlikte adlarını ne zaman duysam beni sabaha kadar football manager oynadığım günlere götüren oyunculardır.
  • u17 turkiye - hollanda macinda ikinci golu atan futbolcu.

(bkz: gelecek vaat eden futbolcular)
  • en son açıklanan ümit milli takım kadrosuna da çağrılmamıştır.

houston bir problem var.
hesabın var mı? giriş yap