• *iyi ki çalışmamışım, çalışsam da yapamazmışım..*
  • ulan su onumde oturan hatun da sut gibiymis, dur bir kopya muhabbetine yavsayayim da hoca yakalasin.. ikimizi birden atarsa muhabbeti koyarim; belki de hayatimin kadinidir lan!
    lan yoksa asik mi oldum ben, ama daha eski sevgilimi unutamadim ki ben. ulan nalan, birakilir mi lan benim gibi adam! bir daha nah bulursun boyle efendi erkegi; o serseri yakinda siktir edince seni gene bana donecen sen nasil olsa.. ama o zaman da "cok gec guzelim" diyecem, "sen firsati kacirdin" diyecem..
    yok lan, diyemem; ben hala seviyom nalan'i. bir donsun bana, eskisinden daha cok sevecem onu. eski essekliklerimi yapmayacam, onu hic uzmeyecem. simdi yanimda olsaydi kizardi bana ders calismiyorum diye, bu sinavda da patlamazdim boyle. ah be nalan; niye biraktin beni..

ulan icim bir garip oldu; vereyim su kagidi da murat'i arayayim, raki alsin gelsin soyle saglam bir icelim..

yaktin beni nalan!
  • * lan ipne hoca yerimizi değiştirdi. yazdığımız kopyalar öteki sırada kaldı. bakalım belki başkası bu sıraya bişeyler karalamıştır. ne yazıyo burda "a2+b2=c2", du bakalım varmı soruların içinde bunlardan biri...
  • - lan iki saattir ne yazıyor ki bu insanlar? hadi diyelim birinci soruyu ezberlemişlerdir. ben onu zaten yapamazdım ama hangi insan evladı ikinci soruyu yapabilir ki? yok ya kesin bende bir problem var. acaba derslere girsem bir faydası olur muydu? hem belki hoca derste çözdüğü örneklerden sormuştur. yok yok kesin öyledir. lan bi fotokopi çektirseydim zamanında ders notlarını, yapardım belki. amaaan neyse geçti artık, dur hemen bir ortalama hesabı yapalım. şimdi bundan sıfırı çektik, yarın ki sınavada da çakıcaz sıfırı. lan belki de çakmam bi soru yapsam bi ihtimal...ooo vakit de geç olmuş çıkayım ben artık...
    - hocam çıkabiliyor muyuz artık?
  • calısmadıgı icin sorulardan birsey anlamayan cocukların, anlayıp sevdigi seylerdir.

-hamit bizden olur. serkan'ı onlara veririz. selim, faruk bize, halit ile ibo onlarda. yok be ibo'yu ben alayım. ibo bizde kazma faruk onlarda, ehuehue. simdi begenmez bu salaklar. olmadı selim'i de veririm, ibo'yu kesin alırım.......
  • - hay anasını yine kalktı. nası indiricez şimdi bunu. çiçekler, böcekler havada ne güzelmiş lay lay laay.
  • - uymayacaktık tevfik hıyarının aklına. attı 1000 sayfalık notu havaya, masanın üstünde kalan 100 sayfayı çalışalım dedi. bir de utanmadan bu bilimsel yöntem, sampling yaptık oğlum diyordu. olacağı buydu zaten. yakıcam bu adamı.
  • vayyy göt vaayy, nası da kapanmış kağıda yazıyo, ulan üç gündür king oynuyoruz sabah akşam, ne arada çalıştın derse mna koyiim. zaten son partide bana girdi efe ibnesi yüzünden, sinir oldum. bok var kupadan yükleniyorsun. bile bile rıfkı'yı sokuşturdu. ama duuur, sınavdan sonra hesabını sorarım ben...
  • - gözünü sevdiğimin cm'si ne hallere düşürdü bünyeyi. keşke hayat da cm gibi olsa. çakarım hocaya ültimatomu, sınıftaki destekçilerim* de arkamda durdu mu hoca bir şey diyemez geçerim sınavı. ah ulan ah. nerde camia, kurtarın beni bu kabustan. aldık cambridge united'ı çıkardık premier lige, bir allah'ın kulu da gelim şu fill in the blanks sorusunu çözeyim demiyor. biliyordum bu ingilizlerin beni satacağını sevmiyorlar türkleri zaten. seneye ben de gümüşhane belediyespor ile canlarını yakmazsam bana da en iyi menajer ödülü haram olsun.
hesabın var mı? giriş yap