• ne yazık ki türkiye'dir. sen tut hugo boss, massimo dutti, cos, zara vs… birçok ünlü markaya burada üretim yap, ama bir tane bile dünya çapında marka yaratama. gerçekten yazık. anca başkalarına dikelim, üretelim.

zorunlu edit: mavi, colins gibi markaları dünyaca tanınmış ünlü marka sananlar olmuş. olm siz ne kadar vizyonu dar ruhu fakir tiplersiniz. altta bir entryde bir arkadaş çok doğru demiş, mavi'yi dünyaca ünlü sananlar yüzünden bir marka falan çıkaramayız.
  • (bkz: mavi)

başka da bilmiyorum.

massimo dutti'ye lcwaikiki'nin sahibi olduğu taha holding üretim yapmaktadır.

hoş taha holding de çoğu ürününü vietnam'a yaptırtmakta. küreselleşme işte bu..
  • (bkz: do re mi) iç çamaşırları
  • demek ki neymiş; tekstil cenneti değil de ucuz iş gücü cenneti olabilirmiş o ülke.
  • rodi vardı hala var mı bilmiyorum, rodi - ramazan oğulları dikim imiş..
  • sadece tekstil değil, bir çok alanda cennetiz ancak iç dinamikler tanıtmamıza olanak vermiyor.
    tatil cenneti, yemek cenneti vb çoğaltılabilir.

amerika şehirleri tam bir balon olmasına rağmen hollywood etkisi ile turist kaynıyor.

yunan yemekleri türk yemeklerinin yanına yaklaşamazken tüm dünyada popüler.
  • zevk yok ki amk. mimariye bak, birbiriyle uyumsuz ecüş bücüş binalar, tabelalar, kablolar, memleketin yüzde doksanı brezilya favelası kıvamında.
  • kısmen doğru olmayan iddia. vardır ama potansiyele göre az sayıda. bunlardan biri mavi jeans. ayrıca yakın zamanda öğrendiğime göre colin's de bilinen bir markaymış.
  • markalaşmayı tam anlamıyla çözemedik.
hesabın var mı? giriş yap