• tövbe etmiş böbrek mafyası elemanıdır, kaşınmayın.
  • gecenin sonunu genelde sevişmeyle bitirecek olan kızdır. bir arkadaşımın başına gelmişliği vardır. evet evet ben değil bir arkadaş. dipnot: erkeğim. dipnot2: benim başıma niye gelmiyor ulan?
  • "zikeceğin belli ama sen yine de az uğraş" olarak anlaşılması gereken cümle.
  • geçen yine şehirler arası yolculukta muavinden duyduğum ve çok hoşuma giden bir söz;

(bkz: uyan kardeş geldik)

tanım: sevişmek isteyen kızın masumiyet perdesi bürünmüş lafı.
  • kezbanlık hissedilen anda cinsel ve duygusal tatmin mücadelesinin bırakılması gereken kızdır. istediğin kadar uğraş, o kadar zorladıktan sonra hiç bir şey anlamazsın. ama işte alkol damarlarında, skor aklında
  • o eve gidilmeye tenezzül edilmeyerek çözülebilecek sorunu-durumu ifade eden kişi. eylem kısmı benim düşüncemce tabii. aramızda yığınla seks delisi, bunun için her şeyi yapabilecek insanlar olsa da hepimiz öyle değiliz, olamayız. başlığı açan arkadaşı zan altında bırakmak değil niyetim tabii ki, genel manada fikrimi belirtmek isterim bu konuda sadece. ama bunun imasını yapan, erkeğin buna saplantılı olduğunu sanan ya da istediği halde istemiyor gibi davranan insan da gözüme itici görünürdü açıkçası, neyse... her şey cinsellikle ilgili hormonlar olmamalı şu garip hayatta, he? yanılıyor muyum yoksa?
  • ısrar edilmeden bunu o teklif ettiyse sonu pompa ile biter
    spontane seks severgillerden, akilli kiz
  • gösteren ama elletmeyen kezbanlar furyasının nirvanaya ulaşmış halidir.
hesabın var mı? giriş yap