• bu kadar savaş karşıtlığı yapmış, amerika'yı yerden yere vurmuş, b.y.o.b. diye şarkı çıkarmış olan, bu kez de tertemiz devlet propagandası yapmak için iki şarkı çıkaran yaşlı grup. ordu ermeni ordusu olunca kutsallaştırıyor minik asilerimiz için. protect the land şarkısı niye bu kadar düz gidiyor?
  • forumlarında şuna benzer muhabbetler dönmektedir:

-herkes: blablabla
    -türk: biz çok seviyor soad noolur türkiyeye gelin ben duydum ki bizi sevmiyomuşlar doğru mu nolur doğru olmasın
    -amerikalı: hayır sizden diil hükumetinizden nefret ediyolar
    -ermeni: yoo sizden nefret ediyoruz hepinizden nefret ediyoruz amınıza koyim orospuçocukları ulan kabul etseniz de yine nefret edicez zaten hepiniz ölün inşallah
    -türk: ay niye öyle diyosun benim bi sürü ermeni arkadaşım var bak nolur soad türkiyeye gelsin biz çok bayılıyoruz vallahi ay lütfen yapmayın böyle şeyler
    -ermeni: nefret ediyoruz ulaaan
    -amerikalı: dün fransız yapımı bi belgesel izledim soykırımla ilgili. hiç bilmezdim lan hepiniz orospuçocuğuymuşsunuz, kabul edin ulan soykırımı. çok güzeldi belgesel, ben de artık dünyadan haberdar bi amerikalıyım, çok mutluyum
    türk: (hala) ay niye öyle diyosun bikbikbijbik
    herkes: bi siktir git
    türk: evet yaptık zaten ben kesin katılıyorum ay nolur konsere gelin ya ben çok seviyor sizin şarkı sözlerine bayılıyor
  • neden hep fakirleri gönderirler savaşa diyen grup şimdi de kendi elleriyle yelek giydirip yolluyor o fakirleri savaşa. yazık.
  • pentagram'la kıyaslanması gerçekten müthiş bir zekanın ürünü asdkşll. ya size göre iyi müzik yapıyordur, ediyordur, saygı duymak lazım. ama bunu, pentagram yahut x bir grupla kıyaslayarak bir yerlere çekmeye çalışmak, efendime diyeyim youtube'daki izlenme oranlarını vermek falan... ne kadar sakilce ya. demek ki sizin algınıza göre, youtube'da bir videosu 650 milyon defa izlenen justin bieber çağımızın müzikal dehasıdır... daha ne konuşalım ki?
  • çıkardığı son şarkıda ermenistan devletini ve askerini melek gibi gösteren sözde antimilitarist grup.
    şarkının altına herhangi bir karşıt yazı yazdığınızda dakikasında kaldırıyorlar. ermenistan devletinin savaş suçu işlediğinden bahsedip, ilgili haberi yorum olarak attım. seviyeli bir tartışma ortamında fransız, avustralyalı, ermeni düşüncelerimizi paylaşıyorduk. ne oldu tahmin edersiniz. yorumum ve altındaki tartışma öylece silindi. nerde kaldı münazara. benim seviyeli yorumum kaldırılırken, terörist türkiye, azerbaycan yorumları olduğu gibi duruyor. anladık ağır faşistsiniz de bu kadar belli etmeyin bari.

debe editi:

14 yaşındaki melisa kızılöz kardeşimizin durumu ciddileşti. acil ve günlük sürekli kan ve trombosit ihtiyacı var. (ankara)

kan için: tüm kan grupları ama özellikle ab+ ve 0-
    trombosit için: rh+ olmak yeterlidir.

adres:
    kan için:
    hacettepe üniversitesi hastanesi, c katı kan merkezi
    (saat 08:00 - 22:30 arası)

trombosit için:
    c katı trombosit aferez ünitesi
    (hafta içi mesai saatleri saat 08:00 - 16:00 arası)

bağışçıların son 1 ay içerisinde covid geçirmemiş, demir ilacı kullanmayan ve 50 kg üzeri bireyler olması ve tok karnına bol su alarak gelmeleri gerekmektedir.

iletişim:

0507 784 3737 yasin özyürek

0506 138 9220 esra özyürek
  • sabah sabah güldürdü piçler.

bitik, krediden yiyen bir grubun 15 sene sonra yayınladığı iki yeni parçanın ısmarlama ucuz propaganda olması.

ve youtube'da şarkıların kliplerinin altında, sırf 15 sene sonra bir şeyler yapabildiler diye orgazm olan "hayranlar"...

kendi açılarından win-win. ticari açıdan şahane hamle vallaha.

bu ılık götlüler amerika birleşik devletleri'nde rahat rahat duyar kasıyorlarken, çok sevdikleri ana vatanlarında verdikleri konser sayısı 1. 2015'teki konserden önce ermenistan'a doğru dürüst gitmişlikleri bile yok. tutarlılıkları o derece ki, en son bateristleri trump'ı destekliyorken, sjw vokalistleri de "böyle dedi de ayıb etti." falan diye röportaj veriyordu.

şu ucuz propagandayla hala parsayı toplayabiliyorlar, üzücü olan bu. bizler ise, şu an ki hükümetten bağımsız, hiç bir zaman bu konudaki duruşumuzu dünyaya tam olarak yansıtamadık. tabii elin almanı, fransızı, amerikalısı yorumlarda "çok önemli bir konuya dikkat çekiyorsunuz, mütüş mütüş!!!" diye ıslak düşler görür.
  • bir zamanlar bizlere "why don't presidents fight the war why do they always send the poor" şeklinde şarkı sözleriyle sesleniyordu bu grup. ne oldu da hukuksuz bir şekilde işgal ettikleri azeri topraklarının, 18 yaşında fakir ermeniler tarafından savunulması gerektiğine dair klip çekti? her zamanki savaş karşıtlığının dayanılmaz hafifliği mi yoksa bu? hani şu pkk doğu illerimizde öğretmen öldürürken, barış olsun diyen bazı hdp milletvekilleri gibi.
  • grubu dinlerken kendimi gizli gizli ahmet kaya dinleyen ülkücü gibi hissediyorum.

t: milletyetçi bir ermeni grubu.
  • biletlerinin uzerine "turkler ve kopekler giremez" gibi bir sey yazdirdiklari iddiasi (ki herhangi bir izaha gerek olmadan bunun medeni ulkelerin hicbirinde mumkun olmayacaginin tahmin edilebilmesi gerekirken hala "acaba gercek mi" diyenler mevcut), daron malakian tarafindan resmen yalanlanmis:

"the turkish government is putting out some bad propaganda about system of a down, and it’s gotten to the point where our label in turkey doesn’t even want to represent us anymore. but, it’s all lies. they said things like we wrote on our ticket stubs “no dogs and no turks” which, of course, is outrageous; we’ve never done anything negative like that. the turkish press deliberately misleads the public there about our message.

we’ve never said we have a problem with turkish people. we don’t have a problem with turkish people, to be honest with you. it’s just when you have great grandmothers, and my grandmother, and all armenian grandparents still alive who went through this genocide (in the eastern part of turkey from 1914-1915) and the turkish people hear from their government that it didn’t happen, you are going to have some resentment.

however, if the schools aren’t going to teach people the truth, we feel that it is our place as armenians to do so since we are in a place where people are going to listen to us. as an armenian, you are obligated to say something about it when you are in a position of being heard"

simdi bu konuda gelebilecek klasik savunmalari da listeleyip yanitlayayim da tekrar ugrasmayayim:

"resmiyette reddedecek tabi konserde olup bitmis bir sey"

bu adam konserde yuzyuze durdugu insanlara soylemeye cekinmedigi mesajini bir dergi roportajinda mi soylemekten cekinecek? onu geciyorum, konser tazmanya'da mi olmus ki biletler uzerinde yazan bu yazi yuzunden soad mahkemelik olmamis? yetkililer konser bittikten sonra ogrenince "konser bitmis artik yapacak bir sey yok" mu demisler?

"bakin su linkte bir ornek var"

ver bi tane de ben basayim elimde bulunsun.

hayir bir de evcil hayvan sokulamayan konserlerde biletlere "no dogs" yazilmaz o nereden cikmis ayri bir konu. turkiye'de yapilan bir konser miydi acaba. bu kadar kazmalik bir arada turk halkina nasil nufuz ediyor hayret ediyorum. kafa palavra yutmaya musait hale gelmis.
  • eyvallah güzel müzik yapıyolar ama ilk defa the new ipadinde dinleyip gelmiş geçmiş en büyük rock gruplarından biri olarak gören adam, adam değil liselidir. pink floyd'un, metallica'nın, deep purple'ın, muse'un, radiohead'in, the rolling stones'un, queen'in, hatta rhcp'nin vs olduğu bi dünyada soad olsa olsa yalova kaymakamı olur.
hesabın var mı? giriş yap