• herkes salak bi cücü akıllı! ya bu youtube'a alternatif olma, bunlara ne kazandırıcam açarım kendi platformumu bütün parayı cebe indiririm, hem başkaları da gelir onlarda da kazanırım kurnazlığı 2023 yılında hala bazılarına nasıl mantıklı geliyor anlamak mümkün değil.

beyaz 2006'da kanal d'nin prensiyken aynı cücü gibi ne var ya bunda ben de açarım dedi (bkz: pikniktube)diye bişi açtı. nerde? yok! yıllar yıllar önce serdar kuzuloğlu (bkz: alkışlarla yaşıyorum)u açtı nerde? yok. acun açtı acun. (bkz: acunn.com) yok maç özetleri, yok survivor kamera arkaları. nerde? yok! yok arkadaş yok işte. olmaz olamaz da zaten. suppi ne? cüneyt özdemir belgeseli varmış. bunun için platform mu açtınız ciddi ciddi?! koy patreon'a 300'ü veren izlet. platform açmam falan bu nasıl iş bilmezlik. olmaz anam babam olmaaaaaaz. cüneyt bu işlere geç bulaştığı için milletin yıllar önce düşünüp fail ettiği projeleri yeni keşfediyor. heyecanı geçince gerçeklerle yüzleşir.
  • 5 ay önce yazdım, bi sen mi akıllısın diye ahanda bak gördün mü noldu şimdi? cüno mirgün'ün yerine gain'e geçti, suppi piç kaldı.
  • yalnız kalan gazetecileri bünyesine çekerek akış oluşturmayı planlamış olmalı. bir nevi exxen'in en başlarında acun'nun başvurduğu fenomenleri çekme hikayesi gibi. ben bu adamın başarılı olmasını istiyorum. “katılmadan izleyenler kulübü”
  • gugıl'ın çarşısında haber tezgahı sahibi cüneyt özdemir'in dükkan projesi.

yürü be cücü. arkandayız, yanındayız. petite media mogul seni.
  • deneme uyeligi olmadigi icin almadigim platform. bir hafta ya da uc gun verseler konsepti gorecegiz. ilgimi de cekiyor ama once para diyen platformlar guven vermiyor.
  • cüneyt özdemir ve ekibinin yeni medya platformu.

öncelikle yaptıkları işleri beğenerek takip ediyorum.

cüneyt özdemirin deyimiyle 'bazı konularda farklı düşünsek de' yaptıkları işin çok değerli olduğunu ve kesinlikle daha iyi bir noktada olmaları gerektiğini düşünüyorum.

suppi pahalı mı değil mi?
    pahalı değil ama o kadar her şeye para veriyoruz ki artık nefes almak bile para. bizi boğan şey bu.

yoksa 29.99? ile kutu kola bile alınmıyor artık.

ve bu aylık ücret.

youtube vs suppi
    youtube kapanırsa suppi var artık diyor cüneyt özdemir. ancak suppi de kapanabilir, içerik kaldırılabilir.

hiçbir şey için olmaz diyemeyeceğimiz bir dönemdeyiz.

başarılar dilerim
  • yeni bir kurtlar vadisi yine soner yalçın'ın konsept danışmanlığı'yla bu platformda olsa tadından yenmez.*
  • cüneyt özdemir ve ekibi tarafından kurulan, içeriğinde haber ve belgesel olacağını bildiğimiz yeni bir dijital platform.

yarın bir gün youtube kapatılırsa yayınlarına orada devam etmeyi planlıyor. vizyon güzel ama şu an için pahalı*

cüneyt özdemir'in youtube kanalına katıl abonesiyim ancak suppi için fiyat yüksek geldi.* makul bir lansman kampanyası falan yapsaydı izlemeyecek bile olsam destek amacıyla abone olabilirdim.
  • edit: hergun yalaka ademi övmesinden bıktım artık gerçekten. aşağıda ki teşekkür notum hala geçerli ancak ne zaman cüneyt özdemir e haksızlık ettiğimi düşünsem hemen ardından bu tarz şeyler yaparak kendisinin kim olduğunu bize hatırlatıyor. neyse youtube aboneliğinden çıkıp, herhangi bir projesine de kişisel desteğimi vermeyeceğim. adem desteklesin cüneyt beyi.

nişanlım depreme hatay'da yakalandı. evlerinin ilk 1.5 katı yıkıldı. günlerce iletişim kuramadık. uzakta çaresizce haber beklerken cüneyt özdemir aralıksız saatlerce yayın yaptı. halkın sesini duyurdu. benim için çok zor geçen bir haftada yaptığı yayınlar sayesinde doğru bilgiye ulaşabildik deprem sürecinde.

kendisine sırf bu yüzden destek olmak için üye olacağım belgesel platformu.

aslında önceden ben de kendisinin iktidarı hiç elestirmediğini düşünüp antipatik bulurdum. daha sonra düşününce bir twit atarken 100 kere düşündüğümüzü, birazcık sivrilenlere neler yapılıp/yapılabileceğini (bkz: oğuzhan uğur)(bkz: haluk levent)(bkz: ahbap) görüp kendisine daha objektif yaklaşmayı deniyorum son günlerde.

deprem sürecinde yaptığı yayınlar için tekrar teşekkür ederim kendisine. platformla ilgili detaylı bir edit yapacağım.
  • eğer youtube kanallarındaki gibi amatörce grafik ve kurguya sahip olacaksa diğer platformların çok gerisinde kalırlar.

abone kazanmak zor iş. youtube mantığıyla içerik üretilmemiş bir platform olmalı. yüzeysel olmayan ve 32. gün derinliğinde ve çarpıcı içeriklerden oluşmalı.

gerçekten benzersiz ve insanlarda merak uyandıracak kadar kaliteli içerik üretmeliler. yoksa işleri zor.
hesabın var mı? giriş yap