• bugün eski videolarina bakarken bir sey fark ettim: bu adamda ileri derecede efendilik var. oyle bir efendilik ki herkesi kendine benzetir.

en pic adamı bir hafta yanına koysan butun picligini enerjisini alir, posasini kenara birakir.

devasa efendi erkek kara deligi. yaklasmayin yok eder sizi.
  • tip olarak kendisinin sarisin mavi gozlusunu sevgili olarak bulmus kisi.sevgili olduklarini bilmedigim icin ilk basta kardes diye dusundum.eger bi gun bi cocugu olursa sirf elmacik kemigi olucak cocuk.
  • rahmetli kayahan'ın şarkısını ondan daha güzel söylemiş, takdir ettim.*

90'lı yıllarda çocuk olan neslin şarkı yarışmalarındaki birincilikleri ile tanıdığı bir şarkıcıydı. sesi zaman içinde daha da güzel olmuş.
  • kendisine bir soru soracak durumda olsam, bu soru kesinlikle; ''hayatında yaptığın en çılgınca şey ne?'' olurdu. bu kadar sıra içi bi adam olamaz.
    edit: aslında düşündüm de, bu yapıda olması onu sıra dışı yapıyor. paradoksa bağladı, gece gece.
  • bi keresinde cenk-erdem show radyo'da bir şarkısını mı ne inceliyorlardı. paso şarkıyla dalga geçtiler, hatta suat suna derken de, suat sun-ha vs. şeklinde telaffuz ediyorlardı. sonra bir de suat suna abimiz telefonla bağlandı, bizimkilere gayet ciddi bir şekilde fırça çekti. sonra cenk bey'in erdem bey'i "eee haklı adam!" şeklinde bir satışı vardı ki, gülmekten ölmüştüm.
  • ağırbaşlı, beyefendi ve hep sadece sanatı ile gündeme gelmeye çalışan 'sanatçı' tıpkı bora öztoprak, gökhan tepe gibi...

her şeye tamam da o 'pişmanım'ı yazmasaydın be üstad. 1996'dan beri asya'nın yorumu ile beni mahveder her çaldığında...
  • bir erkekte fiziksel baabda yapılabilicek en kötü şeyin uzun saçına fön çektirmek olucağını bize hatırlatan bir şahsiyet.
  • kültürlü, efendi, yakışıklı bir şarkıcıydı. çok yönlüydü, iyi keman çalar, güzel besteler yapar ve güzel söylerdi. ismi mankenlerle, skandallarla hiç anılmadı. torpilsiz, bileğinin hakkıyla yarışma kazanarak ünlü oldu ama sonradan yıldızı söndü. melike öcalan'la güzel bir ikililerdi. ayrılığın yaramadığını düşünüyorum. müzik piyasasındaki herkesin en az onun kalitesinde olmasını isterdim.
  • suat suna dendiğinde tamam ama suat dendiğinde bir şeylerin eksik kaldiğı adam. suat tam tanımlamıyor sanki sayın suna'yı. bir de saçları hala iyi aile çocuğu modelinde mi acaba?
hesabın var mı? giriş yap