• sözlerinde ı'd even die for you geçen şarkının klibinde jason gerçektende eşini evine giren hırsızlardan korumak maksadıyla kalbine iki kurşun yer ve hayata gözlerini yumar , bedensiz ruh haliyle evinde iki adım üst üste düzgün adım atamaz hale gelir , habire danseder en sonunda bu duruma dayanamayan karısı evi satar ortadoğu esintisi almak üzere suriyeye yerleşir .
  • yetkililere sesleniyorum nakaratı bana acayip derecede ankara rüzgarı şarkısını anımsattı. arak var mı araştırılsın.
  • ankara rüzgarı adlı sarkıdan feyz alınmış olmasından kıllandığım sarkıdır.
  • orta doğudan çok shape of my heart esintileri taşıyor benci.
  • sözleri inanılmaz saçma olan ama bu kadar eğlenceli ve melodileri tatlı bir r&b şarkısı dinlememiştim hiç. bu ara günde 10 kere dinleyip dans ediyorum. siz de sevin ''dam da da di da dam'' diye dans edelim hep beraber.
  • lady gaga 'nın götünden gökkuşağının çıkmasını beklediğim bi klibe sahip şarkı. heey gidi gaga heey. şarkıda beğendiğim tek şey bitmesi oldu.
  • talk dirty isimli şahanenin ardindan stupid love`in altindan da jason derulo ismi cikmasi , "bu adam bu isi biliyor" dememize sebep olmustur.

sarkiya gelince, nefis. marmaris , didim, bodrum'un ucuz barlarinda tum yaz boyu, hafif slow olmasindan kelli ,yabanci hatunlari dans ayagiyla goturecek apacilerin yeni gozdesi olacaga benziyor.
  • gaga çıtayı öyle bir yere çıkardı ki şuan yaptıkları basit kalıyor.
    mesela bad romance klibi de tek bir mekanda geçiyor ama aşşşırı ikonik bir klibe sahip, klibin bir duygusu var.

perfect illusion'da da tek mekandı hatta bu kliple aynı havadalar.
    stupid love'ı izliyorum yani bilemedim kaç yıldan beri bunu mu bekliyorduk diyorum. hayır yani selena gomez de yaptı neden iphone'la çekiliyor bu klipler aq. başlarım sponsorluğuna, kur prodüksiyonu çek klibini ne iphone'u yaa..

şarkıya geçecek olursam şarkı catchy bir şarkı dinledikçe sarar, bu şarkıya güzel remix de yapılır. ama çıkış teklisi olarak böyle bir kliple yayınlanmalımıydı? üzgünüm ama hayır diyorum..

bu aralar favorim dua lipa ve billie eilish.. klipleri gerçekten iyi özellikle dua'nın son çıkan physical klibi ef-sa-ne.. klipler böyle yaratıcı olmalı işte..
    sen gaga'sın sen ilhamın eş anlamısın gaga kendine gel..
  • ortadoğu esintileri taşıyan bir jason derulo şarkısı daha.
  • bir şarkıya çok benzetiyorum ama çıkaramadım yahu.

tanım: güzel şarkı. hatta repeatte 5 kez üst üste dinletebiliyo kendini.
hesabın var mı? giriş yap