• çok sağlam bir dizi. türkiye'de pek alıcısı yok sanırım.varsın olmasın.
  • şu dizi hakkında 3. yorumu yazıyorum.oyunculuk , aksiyon , dozunda komedi , film tadında bölümler. çok sağlam döndüler 5. ve son sezonda...bu dizi izlenmezken hawaii five-o , arka sokaklar filan izleniyor , çok enteresan.
  • bir gizli servis (section 20) ne kadar aptal olabilir bu dizide görmek mümkün.

--- spoiler ---

her sezon başında ben kötü adamın kim olduğunu anlıyorum. bu salaklar neden anlamıyor şaşıyorum. illa içlerinde gezinen kötü adamı fark etmeleri için 8-9 bölüm beklemek zorunda mıyız. en yakınınıza, sağınıza solunuza bakın. kötü adam orada.
    --- spoiler ---

buna rağmen kendini izletiyor mu, izletiyor.
  • her çatışma da esas oğlanlardan birininin " fuck me! " diğerinin ise " fuck you! " diye bağırdığı muhteşem bir ingiliz sas/ casus dizisidir.
  • güzel denilebilecek bir final yapmıştır. 5 senedir aralıksız izledik, yeri geldi beğendik yeri geldi "ha siktir artık ya" çektik ama izlenmesi gereken sağlam aksiyon dizilerinden biridir. hoşça kal damien, hoşça kal michael.
  • --- spoiler ---

john porter'iz bizleri üzen dizi. bu kadar kolay harcanır mı bir adam ya

--- spoiler ---
  • taş gibi dizidir. 24 seven bünyelerin sevmesi garantidir.

aksiyonu dozunda saçmalaması dozunda, geyiği dozunda, seks sahneleri ise dozundan fazla..

ingiliz gizli servisinde aidis'i çözen aşı bulduklarını bu dizinin ajanlarından anlayabiliyorsunuz*
  • az kişi tarafından bilinen güzel dizi...hiç boş bölüm yok...her bölüm aksiyonun köklüyorlar. oyunculuklar güzel , araya sıkıştırdıkları espriler dozunda.izleyin lan bunu.
  • ingliz sas komandoları ile gizli istihbaratı çerçevesinde gelişen olayların alatıldığı, chris ryan'ın aynı adlı romanından (bkz: bestseller) uyarlanan aksiyonu bol, 2010 yapımı ingliz dizisi.
    (bkz: chris ryan's strike back)
    baş rollerinde, the walking dead dizisinde de oynayan andrew lincoln ile star wars* da rol alan richard armitage yer almakta.
  • bir ingiliz yapimi olan dizi. sas komandosu bir adamin gorevleri ve hikayesi anlatiliyor. cok saglam sahneleri var. abartili yirmibin kursun sikma gibi sacma sahneler yok, inanilir en azindan izlediklerim boyle. iki bolumuyle sardi devamini getirmekteyiz. susuzlugumuzu giderdi.
hesabın var mı? giriş yap