• kıyıda köşede kalmış,harika gruplardan biri.
  • albumun kapagiyla ilgili bilmek isteyebileceklerinizi su makalade,
    http://www.superseventies.com/…c2stickyfingers.html

kapak ve zarf fotolarını ise su adreste,
    http://tralfaz-archives.com/…es/rstones_sticky.html

bulabilirsiniz.
  • ticari olmadıklarına %100 emin olduğum başarılı avustralyalı grup. adamlar müzik yapıyorlar!
  • tarzlarını kısıtlamak zor olsa da indie rock, reggae fusion müzik yapan muhteşem müzik grubu. kendilerini yaklaşık 4 yıldır takip ediyorum. çok iyilerdi, git gide daha da iyi oluyorlar. 5. stüdyo albümleri yours to keep bugün çıktı. şahsen ben albümü baştan sona çok beğendim.

ekibi henüz dinlemeyenlere caress your soul albümü ile başlamarını tavsiye eder, esenlikler dilerim.
  • andy warhol mahareti o muhtesem kapagina alenen bir fermuar monte edilmistir.. besmele cekip acinca neyse ki icinden warhol'un kendi imzasini tasiyan bir don cikar.. bu kiskirtici numara sadece orjinal baskilarinda var elbet..

sonra tasiyicilar ve plak saticilari icin ciddi sorun olmus bu kabariklik..

ayrica (bkz: sister morphine)
  • meshur rolling stones logosunun ilk kullanildigi album.
  • 1971'in klas albümlerindendir. stones'un varlığını sürdürdüğü henüz dinozor olarak adlandırılmadıkları son dönemlerinden. ardından gelen exile on main st de ayrı bir klasiktir. 1973'te goat's head soup ile durgunluk süreci başlar...
  • en alt katı metal, orta katı rock, en üst katı ise alternatif-pop-disko çalan, göteborg'un alternatif gençliğinin bir numaralı adresi olan bar.
  • 4 yıl önce bu başlığa ilk entrylerimi girdiğimden beri pek fazla bir hareket olmamış burda. şu ana kadar 3 albüm yaptılar, en sevdiğim şarkıları karışık sırayla yazıyorum:
    angel
    sad songs
    rum rage
    liquorlip loaded gun
    how to fly
    australia street
    freddy crabs
    land of pleasure
    just for you
    outcast at last

ayrıca something strange ve show no shade de , sonu güzel olan şarkılardır.
  • arkadaşlar şimdi ben buraya birkaç hafta önce hafif bir entry yazmışım, bakıyorum hala bir hareket yok.

bu grup harika lan! aşırı sevdim.

şimdi şöyle derin bir nefes alıp... oraya buraya bakmadan bildiklerimi yazayım bu adamlarla ilgili. adamlar avustralyalı. ama hepsi ayrı bir tip.
    - vokal, hafif asyalı, sesi bana sorarsanız böyle bir tarz için kusursuz. aksan zaten, akıyor.. hafif bir arctic monkeys dinliyormuş hissi olmuyor değil. son olarak, aşırı sevimli, aşırı karizmatik havalı bir adam. ( not: erkeğim. ve genelde hemcinslerimin 98% 'ine hafif kıl olurum, olmadıklarım da kankam falandır.) ben bile baya sevdim şerefsizi.
    -sarı mı turuncu mu nedir.. ayrı bir tip olan bir lead gitarist var, bütün kliplerde sapık sapık hareketler yapıyor ama o da çok sevimli bir insan.
    -freddy crabs diye bir arkadaş var, böyle de bir şarkıları da var aynı zamanda. bu adam klavye çalıyor, kavruk bir adam. hindu falan olabilir, bilmiyorum. ama bence klavye, grubun tarzına çok değerli bir şey katıyor. onları özel yapıyor. how to fly, freddy crabs ve australia street 'te görebilirsiniz bunu.

bir de efendi bir davulcuları ve tipsiz bir basçıları var. ama basçı önemli, çünkü vokal, dylan frost , ile bir gece sydney'nin bilmem neresinde tanışmışlar ve grubun hikayesi orda başlıyor. yani aslında önemli bir arkadaş bu arkadaş, paddy fingers.

şimdi bu adamlar türkiye'de hiç popüler değil, ya da bana denk gelmedi. ama ben bir aydır falan sadece bu adamları dinliyorum. bağımlısı oldum. bakın şöyle enteresan bir klip çalışmaları var. freddy crabs
    bir de şöyle, doğal, tatilde çektikleri görüntüler falan sanırım, bir şey var .
    iyi bir haberle bitireyim, 1 ağustosta yeni albümleri çıkacakmış. a land of pleasure diye.
hesabın var mı? giriş yap