• "kabul etmeliyiz ki türkiye'nin durumu bu." demiş...

türkiye 20 yıl önce lüksemburg ve faroe adaları'ndan toplam 5 gol yese hükümet değişirdi, seni sayın amına koduğum. biz de farkındayız sandığımız kadar güçlü olmadığımızın ama bu da değil lan ne anlatıyorsun sen. bu nasıl bir küçümseme. sadece defansının bonservis değeri rakibinin dış borcu kadardır sik kafalı. nasıl bu durumumuz olabilir. bu cesaret nereden geliyor?

aqmun akp'si fesli maymuna çevirdi ülkeyi. gelen fındık giden fıstık atıyor.
  • an itibariyle sktr edilmiştir.

tff'ye güvenim tam, yerine daha kötüsünün getirileceğinden zerre şüphem yok.
  • türk futbolunun en kalitesiz unsuru taraftardır realitesini buradaki yorumlarla ispatlamış hoca.

türk futbol taraftarı inanması zor ama müteahhit kulüp başkanlarından bile kalitesiz ve cahil.

arkadaş senin bu adamı getirdiğin takım hollanda'dan 6 yiyen, cebelitarık ile neredeyse berabere kalacak takım. 2 ay önce grupta ikinci olunacağına futbolcular dahil kimse inanmıyordu. şimdi adama seribaşı olamadık diye hakaret etmiş gerizekalı, cahiller.

aptalsınız!
  • elinde sol bek yok, tek sol bek oyuncusu kazımcan'ı kadrodan çıkarmış.

bundesliga'da takım çalıştırmamış adamı sadece alman diye milli takımın başına getirdiler.
  • yabancı sınırı kalkar, yerli antrenör getirilir; yabancı sınırı konur, yabancı antrenör getirilir. işbilmezlik nedir diye sözlüğe baksan, bizim futbol federasyonu kadrosunu görürsün yemin ederim.

almandır, disiplinlidir, taktik&strateji bilir fakat bizim ligde oynayan, futbolu rakip üflese kendini yere atıp, faul almaya çalışmaktan ibaret zanneden gerizekalılara laf anlatamaz. yabancı sınırı tekrar kalkacak ve kalburüstü türk futbolcular üç büyükleri yolamayacağını anlayıp mecburen yurtdışında oynayacaksa gelsin, yoksa hiçbir faydası olmaz.
  • kalıcı olmayacak teknik direktördür.

1. adım:
    muhtemelen sezon ortasında ya da sezon sonunda fatih terim galatasaray ile karşılıklı olarak yolları ayırır. ikinci adıma geç.

2. adım:
    dünya kupasına katılma hakkı elde etmiş bile olsak her koşulda yola fatih terim ile devam edilir. üçüncü adıma geç.

3. adım:
    bir süre sonra fatih terim galatasaray’a kurtarıcı olarak geri döner. 1. adıma geri dön.
  • senin değil seni oraya getirenin .mını eşekler .iksin.

dünya kupasını evimizden seyrettirdin

faroe adalarına yenildin

sahamızda hırvatistan'a rezil oluyoruz

ve sen hala görevinin başında durabiliyorsun.

senin ülkende nagelsman'ı bile kazanırken gönderiyorlar, sen benim ülkemin milli takımını rezil ediyorsun.

ülkenin en yetenekli gencini yenik olduğun maçta, sahanda, mevkisindeki adam sakatlanmışken bile oyuna almıyorsun.

sen kimsin la

almanya'da doğup kariyerinin zirvesi beşiktaş olan adam neden ülke milli takımının başında?

buarada almanlara da kırgınım bize bi sol bek yetiştiremediler kaç senedir!
  • koskoca milli takımı, ermenistan kadar bile oynatamayan boş adam.
  • hamit altıntop'un proxy hocası. bu adamdan ne yol olur ne kasaba. bugün kovulsun yüzde doksan işsiz kalır. adamın şu sizin takımın kalitesi bu bende sıkıntı yok tavrı beni deli ediyor. ulan zaten seni takımı potansiyelinden daha iyisini oynat diye oraya koyuyoruz iskele babası mısın sen? muhtemelen kadroyu hamit'le almancı topçular yapıyordur. bu da parasını alıp takılıyor.

not:metin oktay
  • bu almanların türkiye duygusallığı nedir arkadaş hiç biri mi şaşmaz dedirtmiştir

daum milli marş söyler ikinci memleketim der.
    podolski çay kralı olmaya niyetlenir.
    kruse gelir gelmez milli marş söyler.
    kuntz milli maç kazanır ağlar.

beri yandan da siyasetçileri bizi avrupa birliğine almayacağız diye yırtınır dururlar.

olum almanlar bakın adam gibi söyleyin duygularımızla oynamayın, bizi seviyor musunuz sevmiyor musunuz?
hesabın var mı? giriş yap