• 15 haziran'da fragmanı gelecek electronic arts'ın star wars oyunu.

https://www.youtube.com/…erkhr1z6a&feature=youtu.be

edit: mridul 2 hafta önce "ea oyunu" notu ile ukteyi vermiş. doldurduk gitti.
  • game pass'e gelmiştir.
  • bugüne kadar en çok zevk aldığım, 90'ların sonundan mükemmel oyun x-wing (oyun)'in yeni versiyonu gibi duruyor. büyük heyecanla bekliyorum.
  • 90'li yillarda star wars rogue squadron diye bir oyun vardi ve bence star wars oyunlari arasinda en underrated olan oyundu. devami cikti ama pek tutulmadi.
    star wars battlefront 2 ise starfighter assault modunda güzel bir deneyim sunmustu.

star wars squadrons ise farkli bir stüdyo tarafindan yeni bir oyun olarak lanse edildi. hem single player senaryo hem de multi player modlari olacak.
    oyunda ea'in dilinin cok yandigi microtransaction olayi ise olmayacakmis.
  • bu haftasonu ücretsiz olarak xbox kullanıcısı elit beylerin oynayabileceği oyun.

https://www.gamespot.com/…ooka-laylee/1100-6486343/
  • sırf gerçekçi bir tie-fighter deneyimi ve asteroidler arasında geçecek 'ya kanatlarım sürterse' gerilimi için beklediğim oyun.tabikisi de fps bakış açısından oynayacağım.
  • amazon prime üyelerine bu ay origin için ücretsiz veriliyor. amazoncular kodları alsınlar :) link
  • dosltarım 24 kasımda epic games üzerinden ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
  • bugün itibariyle çıkmış yeni star wars oyunu. ön siparişle alıp aylardır bekliyordum çıkışı mesai saatine denk geldi. xbox üzerinden oynayacak varsa yeşillendirsin.
  • pc versiyonunda klavye-fare düzeni ea tarafından kasten kötü yapılmış olan oyun. farede saçma bir ölü alan var ve hareketi başlatmak geciktiği gibi, durdurmak için de fareyi merkeze döndürmek zorundasınız.

ea tarafından "konsol oyuncularının pc oyuncularıyla rekabet edebilmesi amacıyla" oyuna yapılmış bu sabotaj yine aynı sebepten dolayı düzeltilmiyor. mis gibi vr oyunu konsolcular da azıcık kazanabilsinler diye piç edilmiş kontroller yüzünden oynanamıyor amk.

bu rezalet yüzünden, ea'in star wars evrenini içeren oyunlarla ilgili tek lisansör konumunu kaybetmiş olmasına çok seviniyorum.

bir şans verdim editi: air link üzerinden bağlanmış bir quest 2 ve steam controller ile çok hoş bir tecrübeye dönüştü, evet. ama ayarlayana kadar yarı yarıya soğumuştum oyundan, bütün bölümler birbirinin aynı olunca sıkılması bir-iki saat sürdü. ha, grafikler, atmosfer filan çok iyi, o ayrı. bir tie fighter konsolu olsun, bir x-wing'de kafayı arkaya çevirip droid ile selamlaşmak olsun, bir a-wing'de gökyüzünü izlemek olsun, güzel. ama o kadar işte.
hesabın var mı? giriş yap