• biliyorum yazacaklarım cok garip ama star da "sahane pazar" türü bir programda kasık calarken izlediğimi düşünüyorum kendilerini geçen hafta içerisinde. beyoglunda falan goren olursa haber versin he can be my guest in istanbul desin bi zahmet.

edit:
    rüya değil gerçekmiş, varsa organizasyon insanları artis@speakeasy.net den kendileri ile irtibata gecebilir.

yes i did turkish tv last week. what a hoot. i loved it.
    however, i am back in the us now.
    also, i do not drink, i am an alcoholic and cannot stop drinking once i start, so i am in rehab now. i have been drinking over 40 years and done much damage to my brain, heart and liver.
    still, if i were in turkey, i would love to visit over kahwe.
    if you have any other ideas, or can help to bring me back, such as music festivals or television shows in ankara or other cities, please let me know.

all the very best,
    artis
  • gitar riffi dilinize cok kolayca dolanabilecek sarki.
  • sözlerinin henüz yazılmamış olmasına şaşırdığım soundgarden şarkısı. hemen yazayım.

feel the rhythm with your hands
    steal the rhythm while you can, spoonman
    speak the rhythm on your own
    speak the rhythm all alone, spoonman

spoonman, come together with your hands
    save me, i’m together with your plan
    save me

all my friends are indians
    all my friends are brown and red, spoonman
    all my friends are skeletons
    they beat the rhythm with their bones,
    spoonman

feel the rhythm with your hands
    steal the rhythm while you can, spoonman
  • klibinde akademi kökenli bir dans ustası oynayan bir soundgarden klasiği.
  • ilginç bir öyküsü vardır bu şarkının. cameron crowe'un yönettiği ve içerisinde seattle underground müziğinin önemli simalarına küçük roller verdiği singles isimli şirin mi şirin filmde muhteviyatı matt dillon, jeff ament, eddie vedder ve stone gossard'dan meydana gelen citizen dick isimli bir rock grubu vardır. cameron crowe aynı zamanda pearl jam'in de bas gitaristi olan jeff ament'tan bu grup için uydurma şarkı isimleri yazmasını ister. bu isimlerden biri de spoonman'dir. filmde küçük bir rolü bulunan chris cornell çok beğenir bu sözcüğü ve bunun üzerine yazmaya karar verir spoonman'i.
  • 1994 senesinde hatırladğım yegane klip. o zamanlar zaten mtv filan yeni girmiş, ergen halimle bir adamın kaşıkları şakırdatmasını izliyordum. yaş kemale erince kıymetini anladım şarkının.
  • 2022’de hala gümbür gümbür, eskimeyen soundgarden şaheseri.
  • single olarak yayınlanalı gün itibariyle 24 yıl olan soundgarden hiti.

aynı zamanda superunknown ile birlikte en özensiz 2 sg klibinden birine sahiptir.
  • sesi kutsiyet mertebesinde olan chris beyfendinin,davul ve gitar kombiniyle ortalığın mına koyduğu şarkı.
    uzaylılar gelip,rock müzik nedir deseler,bu şarkıyı dinletirim.
  • bir blogspammer daha. çok ihtiyacımız vardı zaten.
hesabın var mı? giriş yap