• az once bir nick alti entry'sinde "bunu da siz arastirin, benim vaktim kiymetli" yazmis.
    yedigim nutella bogazimda kalacakti neredeyse. asgfdsasdfg.

hangi basligi tiklasan en az 3-4 sikik bkz'ı,
    haftanin hipeaktiflerinde nicki,
    gunde nereden baksan 50-60 entry'si var,
    ama "vakti kiymetliymis"

ayrica her hesabinda farkli bir kimlige burunmus gordugum kadariyla.
    cunku onceki hesabiyla (en bi gercek sour) cevval bir kadin profili cizerken, sour hesabiyla (kendi ifadesiyle) erkek oldugu algisi yaratmaya calisiyormus.

birilerini trollukle suclarken once kendine bakmaliymis.
  • benim regl ile ilgili entry girmeme ifrit olmuş, son derece değerli bir kadın yazarımız.
    kadın değilsem regl hakkında entry girmeyecekmişim.
    vajina'nın ne olduğunu nereden bilecekmişim.
    kendisine daha önce patagonya'lı bir kız arkadaşıma söylediğim cümleyi söylemek isterim:

"jokey olmak için önce at olmak mı gerekir?" *
  • bozuk ruh halli kişilik. sanırım çok çirkin, benim çocuk yetiştirilmesiyle ilgili olan fikrimi şekilcilik olarak değerlendirmiş ve kezbanvari bir şekilde birtakım sözler sarfetmiş. (bkz: #45171882)
    güzellikle bu kadar kafayı bozmamasını, yazılan çizilen her şeyde şekilcilik kastı aramayacak kadar güzelleşmesini diliyorum.

kıssadan hisse: önce kendinizi sevin, sonra böyle olursunuz.
  • entry'lerini okumaktan zevk aldığım bir yazardı yalnız devlet bahçeli'ye koşulsuz destek vermesi sonrası o entry'lerde yazdığı ve eleştirdiği akpli argümanlarının devamına destek olduğunu anlamaması sonucunda artık badim değil.

biat kültürü ile bahçeli denen adamı el üstünde tutmaya devam ettikçe ülkücülerden bir şey olmaz.

bu arada "chp neden ekmel'e oy vermedi" lafını kullanması sonrasında da kendisini çok zeki zanneden biri olarak artık zekasından da şüphe duymaya başladım.

biatçılık böyle birşey olsa gerek. kadının zekasını da alıp götürüyor.
  • (bkz: #33109137)

şu entry'de yazmıştım, konu ahmet kaya da değildi, vicdanın yok demeye getirmiştim; ne kadar haklı olduğumu bir daha kanıtlamış.

melis kaya'nın babasına hakaret edenlere yazdığı, insanlıktan nasibimizi lütfen alalım temalı metne

ağlama melis bakınızı koyarak taşıdığı merhametsizliği, olmayan vicdanını göstermiştir.

ben biliyorum bu insan faşist; hem de fanatiğinden. evet fanatik faşist.

melis kaya'nın metni için; (bkz: #37972538)

sour'un hadsizliği için; (bkz: #37972891)

bu da utanırsa siler düşüncesiyle, bu utancı hep taşıması için; caps

sözün bittiği yazar.
  • sırf içinde taşıdığı kürt nefretini kitaplarla destekleyebilmek namına , "mem û zîn" okumuş yazar.

ben olsam, zîn için evini yakan tacdin'in "dostluk" anlayışı üzerinde dururdum.
    insanın yüreği temiz olsun, yüreği..
  • (bkz: #48457528)

entry'si ile hiçbir şey anlatmayarak ne kadar boş bir yazar olduğunu kanıtlamıştır.
  • özgecan aslan cinayetini politize etmeye çalışan zavallı bir varlık. acıyorum kendisine. 3 gündür ben nefes zor alıyorum, ban aklı sıra laf soktuğunu sanarak gülme işaretli mesajlar atıyor, vekilleri gibi başka bir yerde dans etmesini teklif ediyorum.
  • fenalık getiren yazar.
hesabın var mı? giriş yap