• ciddi beyin problemi yaşamakla kalmayıp, bizi de dumurdan dumura sürüklemeyi adeta bir görev bilinci bellemiş* 3 adet insan(aslında burda başka bir kelime vardı ama ayıp olur diye yazmıyorum) tarafından sunulan saçma sapan, gereksiz, vakit kaybı bir program.
    belki de yaptıkları tek güzel şey rebel moves isimli güzide grubun sheep isimli şarkılarının klibini yayınlamış olmalarıdır. budur.
  • ciddi beyin problemi yasayan uc tane insanı bulup aynı kadraja sıgdırmıs program. bir soru kac kere ust uste sorulabilir, konuklar nasıl geldiklerine pisman edilir, nasıl cumle kurulamaz, nasıl her seyden bi haber olunabilir ve bu seviyedeki insanları programa cıkartıp ustune de nasıl para odenir ben bilmiyorum.
  • geçen haftalarda arto'yu getirecez şöyle program olacak, arto böyle reyting yapar, yıkacaz, kopartacaz proramı, çılgın atacaz diye tanıtım yapıyorlardı. sonra arto geldi, bi ara nokia nokia diye bağırdığını gördüm, "sizin maillerde neden küfür ediliyor, izleyici kaliteniz bu" dediğini gördüm, akabinde melike hanımın lafları toparlayabilmek için uğraşılarını gördüm.
    yani arto gelmiş hakikaten süper program olmuş. tabi arto'nun o programın formatına ne kadar uyduğu ayrı bir entry konusu, ayrı bir muammadır, onu geçiyorum. ama hakikaten arto gelmiş süper program olmuş.
  • melike adlı güzelce bi kızımız sunuculuğunu yapmaktadır şu sıralar... ayrıyeten kameraman kaan da yakinimiz olur... selam ederiz kendisine buralardan
  • ayşe hatun önal'ın "bana yarım saattir sony ericsson life dedirtmeye çalışıyolar ama dilim dönmüyo söleyemiyorum" dediği ve beni tamamıyla resetleyen program
  • sitesi ayda bir güncellenen program*
  • burçin acer'li yiğit alıcı'lı dönemi türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi tv programlarındandır. pınar ve emre'yi de unutmuyoruz tabii. hey gidi number one tv.
  • number one tv'nin kaliteli olduğu zamanlardan bir program. goo goo dolls'tan iris'in arka planda çaldığı bir ara geçiş videosu tarzı videoları vardı, programdan görüntülerin döndüğü. vtr diyorlar sanırım buna. bu vtr'yi ilk seyrettiğimde arkada çalan şarkıya aşık olmuştum, o zamanlar iris olduğunu bilmiyordum tabi. shazam da yok tabi o zamanlar. şarkıyı bulana kadar canım çıkmıştı. sonrasında bir şekilde bulmuştum. bana en azından bu şarkıyı tanıştırmasıyla bile gönlümde büyük yeri vardır.
  • (bkz: mert savaş)
hesabın var mı? giriş yap