• öncesi hakkında bir şey diyemem ama şu an kendisi tarafsız bölgede tam da aklımda olan soruyu sormuştur : 'sedat pekerin mitinginde neden bomba patlamıyor?'
    bugün bunu düşündüm ben de, neden kazlıçeşmede, yenikapıda olay olmuyor da, bu bombalar neden hep aynı kitlenin üstüne patlıyor? cevap veremedi karşı taraf tabi ki. her iki taraf için de geçerli aslında. kimse kimsenin sorularını, iddialarını yanıtlamıyor ve hunharca kendi fikirlerini çığırmaya çalışıyor.

ülke olarak resmen birbirimizi öldürmeye ve çürümeye bırakıldık. 'yargılanacaksınız' diyoruz evet ama kenan evren gibi yargılanacaksa, bilmiyorum. ülkeme dair umudum bitti sanki.
  • an itibarıyla tarafsız bölge programında özcan yeniçeriye ayarın kralını vermektedir
  • en klise deyimle soyleme ihtiyaci hissediyorum: türk televizyon tarihinde gördüğüm en ağır ayari az once ozcan yeniceri'ye vermistir. o oyle bir ayar olmuştur ki halka karşı cephelenmis devletin on cephesini oluşturan ve o baglamda konuk sifatini tasiyan diger kisilere de fazlasiyla yetmistir
  • kendisini sevmem. samimi de bulmam. ama an itibariyle cnntürk'teki tarafsız bölge programında baaam baaam baaam masaya vurmuştur.

öyle alışmışız ki bir fikri ölene kadar, ne olursa olsun savunan insanlara; hatasını savunmaktan vazgeçen insanlar garip geliyor.
  • derslerde öğrenciden ciddi bir çaba bekleyen ama karşılığında öğrenciye maksimum geri dönüş veren bir hocadır.

edit:dersinden kalmış olmam görüşlerimi değiştirmemiştir.
  • adamı sinirlendirdiler ve özcan yeniçeri'yi paketleyip geri dönüşüme yolladı... fazla zorlamamak gerek kendisini, kızıyor ve gerekli cevabı yapıştırıyor!

tanım: murat yetkin, ruşen çakır, kadri gürsel ile beraber son yılların en başarılı köşe yazarı.
  • 1 ocak günü cnn turk'te ahmet hakan'ın programında erdinç yazıcı karşısında sabır testinden geçmiş, mide bulandırıcı bir propaganda tiradı sırasında patlamaktan son anda kurtulmuştur.
  • mevlüt çavuşoğlu'nun az önce cnn international kanalında salladığı yalanları temizlemekte şu anda.
  • sağolsun bu akşam genç bakış'ta soru sorarken kendinden geçen zavallılara bir şeyler öğretmeye çalışıyor.

edit: ahaha, ilkokul düzeyindesiniz diye isyan etti sonunda, ee haklı adam.
  • oy oy adamsın soli özel
hesabın var mı? giriş yap