• kimi vitaminlerini kullandıktan yarım saat sonra eski borussia dortmund forması renginde işemenizin sebebi firma. hastasıyız.
  • içinde at kuyruğu tozu, köpekbalığı kıkırdağı falan olan kapsüller satıyorlar. masallardan kopmuş gelmiş gibiler: iki ölçek yarasa gözü, bir kaşık minare gölgesi. davul tozu falan. doktor tavsiyesi var ama bana kimse at kuyruğu tozu içiremez dostum. yo dostum yo. (atkuyruğunu kaldırmışlar)
  • bu ilaç silsilesi üreten firmanın saç çıkarmak için olan zımbırtısını kullandım. vücudumdaki bütün kıllara, inşaat çivisi boyunda kardeşleri eklendi.
  • vm 2000 isimli vitamin ve mineral bileşkesiyle canlı cenaze formundaki bünyemi yeniden hayata döndürmüş mucizedir. düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonra geceleri uyku denemeyecek o rahatsız bekleyişin yerini çok daha sakin bir uyku aldı.. üstelik yıllar yıllar sonra ilk defa yatağımdan dinlenmiş olarak kalkmaya başladım. gündüz saatlerinde tüm zihinsel gücümü ve konsantrasyonumu emerek bitiren işlere karşın çok daha dirençli olmaya başladım. uyuma isteğinin yok olması da cabası..
  • ingiltere fiyatı 14 tl'ye denk düşen 100 tabletlik b-12 şişesi burada 42 tl!

levent'teki merkezlerine gelip aracısız olarak (eczaneler araya girmeden) daha ucuza satın alma fikrimi de öyle bir satış noktaları olmadığı için geri çevirdiler.

iki ülke arasında yüzde 300 diye fiyat farkı mı olur! bir de ingilizlerin gelirinin türklere göre ortalama 3 kat daha fazla olduğunu düşünürsek gerçek fiyat farkı yüzde 900 filan olur herhalde.

böyle fiyat politikası mı olur solgar? hayvan deneyi yapmayarak muhteşem bir ahlak örneği sergiliyorsun, evet, ama insan deneyi yapmıyorsun sen şimdi aynı hapı burada yüzde 900 daha pahalı satarak?

hapı yutar mıyız diye bizi mi yokluyorsun?
  • birçok ürünü "yılın ürünü" seçilen,
    kalite kontrol'ü tamamen bağımsız ve en ufak bir hata söz konusu olduğunda ürünün piyasaya sürülmesini engelleyen bir firma tarafından yapılan,
    neredeyse her derde %100 doğal deva olan,
    en yakın rakibini bile donunda sallayan süper besin takviyecisi.
  • götü kolla adında bir takviyeleri vardır. inanmayanlar için link: https://www.farmareyon.com/…ct-10-mg-10-kapsul-1481

götü kollayın.
  • küçük şişelerinin ağızlarına koydukları pamukları öyle bir yerleştirmişler ki afedersiniz sanki ölü götüne pamuk tıkar gibi, ne yapsan ne etsen uğraşmadan çıkaramıyorsunuz.
  • kozmetik reyonlarında kendini kaybeden insanları, bu firmanın ürünlerini alırken de kendilerini kaybettiklerini gözlemledim. bağlantıyı çözemiyor olmamı yüzde yüz doğal kaynaklardan elde edilmiş besin takviyelerine duyduğum ihtiyaca bağlıyorum. (bkz: ginkgo biloba)
  • herşey bitkisel, herşey doğal ama yok mu bu doğallığın da bitkiselliğin de bir zararı, cennet meyvesi misin be kardeşim diye merak ettiren vitaminci, mineralci, takviyeci firma.
hesabın var mı? giriş yap