• jimmy kimmel'in programindaki mean tweets kisminda kendisi hakkinda yazilan "sofia vergara sounds like she has a dick in her mouth" tweetini okuduktan sonra; "what is wrong with having a dick in my mouth" tepkisiyle koparmistir.

https://www.youtube.com/…atch?v=imw392e6xr0#t=2m24s
  • zamanında meme küçültme ameliyatı olacakmış, annesi "allah cezanı verecek" deyince vazgeçmiş. annesi aldığı hayır duasıyla yüz yaşını bulur herhalde.

http://www.youtube.com/…h?v=bxmobgaegke&feature=fvw [emmy ödül töreni öncesi kırmızı halı röportajı]
  • bosanma davasini acan kisi kocasi. https://people.com/…orce-from-sofia-vergara-7562790

yillar evvel gorur gormez asik olmus sofia'ya, "iste benim gadinim" diye atlamis, o da "bu adam cok yakisikli ve genc, bana bakmaz ki" derken ilgisi hosuna gitmis. https://youtu.be/2t3lyl1psg0?t=68 6 ay ciktiktan sonra 2015'te hop evlenmisler. ki o donem nisanlisindan ayriliyor sofia ve o kisiyle senelerce suren bir embriyo davasi gidiyor...

sofia'nin erkek kardesi cok genc yasta kolombiya'dayken oldurulmus. 1990'larin basinda genj kizken kesfedilmis ve oyle oyle derken medyanin ilgisini cekmeye baslamis. ilk isi florida'ya gidip ailesini de yanina almak olmus. hem ilgi hosuna gidiyor ama cok cekmis de hayatinin ilk donemlerinde. haliyle geldigi bu yasta, hele ki de un ve guzellikle oyle pek zora gelmek istemiyor.

joe ise kendini video oyunlarina, maclara vurmus. kendisi zamaninda icip icip evsiz kalmis diye bugun icmiyor olabilir ama ayrilik haberinin uzerine medyaya yansiyan "sofia eglenmek icin iciyor, hayat tarzimiz uymuyor" tantanasi cok yavan buldum. "sıkıldım" desene be adam? ilgin degismis, adam 46 yasinda olmasina ragmen "cocuk" diye tutturmus*. bildigin orta yas krizi yani...

ki bence sofia farkliliklara gulup gecerken ona yapabilecegi en buyuk kotuluk, kadin senelerce embriyo haklarini almak icin mahkemede surunurken bir de ona cocuk icin istekte bulunmus olmasi... sofia 44 yasindaydi evlendiklerinde... cocuk icin evlenmedigin belli, "hayallerimin gadini" diye fiziksel bir cekim icin gitmissin. o da cevap vermis, sonra arkadaslik olmus, holivud yasam tarzi filan derken... aradan gecmis 5-8 yil...

insanlar degisir, sen degisirsin, isteklerin farklilasabilir. bunu kabul etmektense "ben buyum" demektense cok ayip buldum sofia hakkinda "vay efendim kocasina cocuk vermek istemedi, o ayikken gidip partiledi" diye karalama kampanyasi yapmalarina. sen butun gun d&d oyun oyna, mangal yapip, yaninda (karindan nefret eden) kopeginle mac izle 46 yasinda... es olarak bunda bi problem yok! ama dogdugu ulkede ve genclik yillarinda zorluk cekmis gocmen bir kadin bugun geldigi basariyi, guzelligi ve parayi doya doya kutluyor, yasiyor diye onun icin sevinmektense onu kotuleme yoluna girmissin ya...

iste erkekler boyle sozluk. guzelsin diye pesine duser, sonra hevesi gider, akli degisir, bunu kabullenmekten, ozur dileyip yoluna gitmektense "sen soyle bana ilgi gostermedin, boyle benim gazimi almadin" diye kendi degisimlerinin, eksiklerinin butun ceteresini kadina yansitir. sofia icin cok da tin zaten. joe simdi gider kendine 20 yas genc bi kiz bulur, iki cocuk yapar, velayeti kiza yukler, sonra bosanir kafasina gore yasamaya devam eder... gayet normal cunku bu bir erkek icin. hele hele, parasi olan (yasli da olsa yakisikli) bir erkek icin...

kim kardashian/@sacmalog'dan sonra fettan bir bekari daha oldu holivudun... ye, gez, eglen, sevdiklerinle hayatinin keyfini cikar ablam beya... mecik maykmis filan... miy miy miy boyle fanteziler pesinde kosan erkeklerden, "gercek sen"i bilip sevip sana denk bir es olmaktansa kendi ihtiyaclarini senin ustunde tutup sonra sana bok atan manchildlarin hepsinin kokune kibrit suyu... (gel bi de beraber partileyelim, malum venus rx'den hemen hepimiz payimizi aliyoruz nasilsa)
  • gençliğinde kolombiya'da "married with children" dizisinin ispanyolca dublajlı versiyonunu izleyerek büyümüş ve modern family dizisinin çekimleri için ed o'neill ile tanışınca kendisiyle ispanyolca konuşmaya çalışıp o'neill'in ispanyolca bilmediğini duyunca çok şaşıran ve hayal kırıklığı yaşayan aşırı güzel ve aşırı seksi aktris.
  • modern family adlı dizide ed o'neill'in eşi rolünde oynaması da çok enteresan olmuş; zira married with children dizisinde ed o'neill'in kızı rolünde oynayan christina applegate vergara'dan 1 yaş büyük.
  • güzelliğini geçtim -ki o güzellik nasıl geçilir bilemiyorum- çok esprili de bir kadındır kendileri.
  • kolombiyali bir oyuncu hanim kizimiz kendisi, oyuncu derken, elbette sinema oyuncusu, yoksa kendisiyle karşi karşiya gelip bir yumak çözmüşlüğüm yok, gerçi eğer firsat çikmiş olsaydi kaçirmazdim, ama yine de bir sinema oyuncusu kendisi, dave barry'nin big trouble isimli romanindan uyarlanan big trouble filminde {evet çok aramamişlar ismi} nina isimli hizmetçiyi oynayan kadın bizzat kendisi hatta... daha fazla tanim için, buraya resim çizecek teknolojim olmadiği için, ki buna da firsatim olsa bunu da kaçirmazdim, gözünüzde canlansin diye (bkz: kum saati)
  • gayet başarılı bir estetik ameliyat sonrası son derece doğal silikon meme edinmiş kolombiyalı aktristir.

silikonsuz 1
    silikonsuz 2
    silikonsuz 3

edit: ölen linkler konusunda uyardığı için @mavi balina hem de minik 'e pek teşekkür :)
  • insan değildir maalesef.
    görsel
  • ses tonu ve aksanı bile yeten kadın.
hesabın var mı? giriş yap