• şirketin patronu sayesinde sürekli bir eleman sirkülasyonunun mevcut olduğu müessese, 2 ayda bir birilerinin işten çıkarılıp, yeni elemanların işe alınması ne menem bir iştir anlayabilene aşk olsun doğrusu.
  • sanirim bi alişverişim esnasinda buraya telefon numarami ve mail adresimi vermişim hay vermez olaydim.
    allaan her günü ya mesaj ya mail atiyolar. hele şu sevgililer günü denen zimbirtidan dolayi iyice abarttilar bu işi.
    halbuki sadece indirim dönemlerinde hatirlatsalar, alacağim varsa gidip alsam ben de... ama yok illaki bokunu çikaracaklar.
  • her dükkanında aynı ürünü bulamayacağınız takıcı.
  • afedersiniz bir b*k yedik, sitesinden beğendiğimiz bir kolyeyi sipariş ettik. taş ile ilgili bi bilgi yoktu (genişlik,çap, vb) ama ne olabilir ki dedik.
    geleni görünce dumura uğradık.
    elbette kaşıkçı elması tadında bir şey beklemiyorduk ama bu da değil be kardeşim. bu ayıp yani.
    gelene bak
    ahauahau gelene baaak
    aldatıldık aldatıldıııık sevda böyle değiiiiil
    bi de 150 tl verdik bunun için; en minik madeni para bile yanında dev gibi kaldı.
    demem o ki; siz siz olun, beğenseniz dahi burdan (siteden) bir şey almayın. önce gidin yerinde görün, varsa öyle bir şansınız.
  • kendini bi swarovski bi pandora sanıyor son zamanlarda. 2000 tlye incecik gümüş kolye satmaya başlamış. eskiden f/p oranı yüksek, orta bir fiyata güzel şeyler bulunabilen bi yerdi. şimdi o fiyata gider swarovskiden alır ömürlük kullanırım takımı diyorum. zaten mağazaları iyice boşaldı. satış yapabildiklerini sanmıyorum.
  • gidip birşey almaya kalkıştığınızda bakın bu bihter'in kolyesi, bu firdevs'in küpesi, bu peyker'in bilekliği diyerek insanda bihter, peyker, firdevs kim diye soru sorma duyguları uyandıran mekan.

ayrıca;
    (bkz: aşk-ı memnu)
  • metrocity'de de bir şubesi bulunan, oldukça özgün, başarılı ve şık tasarımlara sahip takıcı. yargıcı'nın hindistan'dan ithal edip maliyetinin 15 katına sattığı bol taşlı güllü dallı metal parçalarına tercih edilesi.
  • bes yil once halamin hediye aldigi bilekligin bir parcasinin dusmesi sebebiyle bir magazasina bugun ugradigim, ancak yardimci olmamak icin ellerinden geleni yapan marka. bilgisayarda alan kisinin kaydi yoksa yardimci olamiyorlarmis. halamin da bes yil onceki alim kaydini bulamayinca, kendi urunleri oldugu bilekligin uzerinde yazdigi halde yardimci olmadilar. kendilerine otur sifir dedim ve dukkandan ciktim.
  • "so şik" diye okunur. anlamı; "çok canti" demektir. hayır ben değil komşular öyle diyor.
hesabın var mı? giriş yap