• kumarda her iki zarın da bir-bir gelmesi. hepyek.
  • gi joe ekibindeki dilsiz ninjasidir. zamaninda icinde firtinalar kopan nice gencin kendini ozdeslestirdigi kahraman olmustur. ozellikle scarletta karsi gizli ilgisi onu daha da icimizden biri yapmis, yuceltmistir

(bkz: stormshadow)
  • stormshadow ve alley cat le birlikte en karizma gijoe elemanlarindan biridir.kendisine kavusmama baya uzun bir süre almisti ama oyuncagini aldiktan sonra en nadide oyuncaklarimdan bir olmustu.
  • imdb'nin liseli ortamı olduğunu ispatlarcasına yerlerde süründürdüğü ama bir o kadar superkulade olan yapım.

film hakkında hiç bilgi sahibi değildim öyle can sıkıntısından sabah uyanır uyanmaz (akşamdan kalma yorgunuz) arkadaşın evinde açtık hadi kafamız dağılsın, nicholas boru değil hacı 90 ların moviesi iyidir diyerek başladık izlemeye, ama izledikten sonra imdb notu kesin 7-8 arası nasıl gözümden kaçmış derken çok şaşırdım, tabi o dk imdb ile olan bütün bağlarımız koptu,

filmin detayları süper, kamera ve görüntü yönetmenliği ile ilgilenenlerin mutlaka ama mutlaka arşivinde olması gerek, tüm detaylar ince ince işlenmiş geçişler, tek sahnede bir çok kamera kullanımı, vs, ayrıca oyuncular cuk oturmuştu.

(bkz: underrated)
  • 80lerin ortalarinda itibaren populeritesini kaybeden gijoe'nun yikiminda en buyuk rolu oynayan karakterdir kendisi. amerikan coluk cocuk kesimi ninja seviyor diye bu adami one cikararak esas oglan duke ve roadblock'u geri plana iten, scralett-duke ciftini bozup snake eyes-scarlett aski yaratan yazarlar sayesinde gijoe konsepti tamamen bir ikili ninja savasina donmustur storm shadow ve snake eyes arasinda. ve zaten ne yaparlarsa yapsinlar toplayamadilar bi daha. gizemli ve cok basarili bir ikincil karakterken, her seyi yapabilen bir wolverine kirmasina donusen zavalli snake eyes ise tek basina butun hikayeyi tasiyamamis ve gijoe'nun dususunu saglamistir.
  • bir g.i.joe karakteri
  • eskiden cobralarin elemaniyken, alem piç olmus diyerek g.i.joe lara geçen simsiyah kiyafetli, gözlerinin oldugu yerde gri bir gözlüge benzer alet olan karizmatik ninja...
  • g.i. joe the rise of cobrada ray park' ın canlandırdığı, hasbro' nun has karakterlerinden biri. zamanında sessizlik yemini ettiğinden konuşmaz, ağır abi modunda takılır.*

(bkz: söz gümüşse sükut altındır)
    (bkz: sen sus da kılıcın konuşsun)
  • imdb'deki malların 5.9 ortalamayı reva gördüğü film olmasına rağmen ederi en az 7dir.

filmi de plan sekansa olan aşkımdan dolayı izledim ve ilk sahne boyunca durmaksızın orgazm oldum.

ve evet brian de palma, sana puanım dokuz kanka.
  • mumford & sons 'un galiba güzel ve yakında ünlü olma ihtimali yüksek olan şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=egeso84adbe
hesabın var mı? giriş yap