• gizli saklı kalmış launcherlardan. apex ve sense'nin iyice kalaslaşmasından mütevellit telefonuma garantisi dolmadan custom rom yüklemek üzereyken derdime çare oldu. çok şık ve aşırı derecede sade. ekranın kenarından çekilen menü bar çok kullanışlı. bir de uygulamaları kategorize ediyor ya işte orda hastası oluyorsunuz.
  • an itibariyle 6. versiyonunun çöktüğünü sanıp paniklediğim launcher. seneledir kullanıyorum ve backuplar'ım evlat gibi drive'da saklı. çünkü çok seviyorum ve rahat ediyorum.

neyse. reddit'te gönderi paylaşmışlar. apk olarak kurabiliyorsunuz. bir sıkıntı varmış ve doğru anladıysam halletmişler ama çözüldükten sonra play store tarafından onay da gerekiyormuş. benim backup'larım olduğu için durumu kurtardım.

ek olarak: play store'dan öncesinde silmem gerekti çünkü başka uygulama açtırmıyordu. sonra da reddit'te paylaştıkları aşağıdaki linkten geri yükledim.

apk olarak indirmek için reddit'teki link

bu da reddit'teki post
  • next launcher ile aylar süren birlikteliğimize son veren yeni sevgilim. hem telefonu yeni bir görünüme sokuyor hem de onca uygulamayı kategorize ederek beyin patlatmıyor. bizımlasın.
  • xperia sola'ya daha az küfredilmesini sağlayan fırlatıcı.
  • kullandığım en iyi launcher, android harikası.
  • piyasadaki en pratik ve hafif launcher sanırım.
  • telefonlar için bir tema uygulaması. diğer temalara kıyasla kendine has bir tarzı var. play store'da tema aradığım zaman genelde yapısı telefonun kendi temasıyla aynı olan sadece görsel olarak biraz değişiklikler barındıran uygulamalar çıkıyordu karşıma ama bu onlara göre çok farklı o yüzden kullanınca vazgeçmek mümkün değil benim için. ben 2014'den beri bu temayı kullanıyorum.

kullanıcıya sağladığı yararlar da çok fazla. uygulamaları kategoriye ayırma olayı güzel ve simgeleri değiştirip kendi kişiselleştirmenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. pro versiyonu ile birkaç özellik daha elde edebiliyorsunuz. klasör oluşturma, ek kategoriler ekleme, bildirim baloncuğu özelliği, farklı animasyon gibi şeyler.
    bu tarz özellikleri geçtim bence kendi içinde indirdiğiniz temalara göre telefonların ekranına daha dijital bir görünüm kazandırıyor. pro fiyatı aniden 3 tl'ye düşünce almıştım bu sene. aldığınız mail ile başka cihazlardan girdiğinizde de pro sürümü geçerli kalıyor.

en ilginç noktası ise telefonların kendi temasıyla alakası olmadığı için başka birisi telefonunuzu aldığında çok zor kullanıyor hele de benim gibi azure temasını kurup her şeyi siyah beyaz yaptıysanız.
  • sade, hafif, az şarj yiyen ve kullanışlı bir launcher'ım olsun diye düşünenler için biçilmiş kaftan.
    launcher'ım değil kullandığım uygulamam sömürsün sistem belleğinì diyorsanız indirin mutlaka...
    tıkla
  • uygulamaları kategorize etmesi ve alttan çektiğinde direkt arama menüsünü çıkması istediğin uygulamaya tek tuşa basarak ulaşabilme rahatlığı temaları dilediğince değiştirme özgürlüğü gibi özellikleri ile bütün cihazlarımda kullandığım launcher
  • 2,5 yıl önce g2'mi aldığım zaman tanıştığım launcher. öyle alıştırır öyle sevdirir ki kendini bırakamazsınız. telefonu değiştirdim launcher'ı değiştiremedim. aynı temayı aynı simgeleri aynı yerlerine koydum kullanıyorum. kasmaz, yormaz, şarj harcamaz. temizdir, sadedir, kullanışlıdır.
    alıştınız mı bırakamazsınız.
hesabın var mı? giriş yap