• dexter'ın teknesinin adı.
  • dexter'ın teknesinin ismi olanı için konuşuyorum. mükemmel bir isim. bir dilim peynir 1 kg ağırlığındaki bir peynir kalıbının bütün özelliklerini sunar. tekne=hayat diyor şair resmen. yani oturup milli marş gibi şiir yazmaya gerek yok. insan teknesine isim koyarken bile şiir yazabiliyor.

edit: ne demişsem artık, ben de düşünüyorum.
  • concept 32 fe open fish model bir tekne. motor gücüne göre 85.000 ile 120.000 dolar arasında değişiyor fiyatı.

şekil olarak şahane. uzun burnunda güneşlenebilirsiniz. kıç kısmı balıkçılık için ideal. ama çok pahalı ve motor gücü de çok yüksek. benzer fiziksel özelliklerde daha düşük motor gücünde ve tabi daha ucuza bir tekne daha iyi gibi görünüyor bana.

tabi dexter seri katil ben ise bir mühendisim. aramızda teknelere dair de bir miktar fark olsun.
  • okul veya iş yaşamındaki olayları konu alan anime türüdür. hayattan kesitler sunar ve çok uzun yıllar süren animeler genellikle bu kategoride olur.
  • dexterın teknesi. 250 hplik 2 adet volvo motor vardır üzerinde. oltayla balık avcılığı için kullanılmakta.
  • "hayattan kesit" anlamindaki ingilizce sozcuklerdir.
  • dexter'ın facebook hayran sayfasındaki oyun uygulamasına haklı olarak verilmiş isim.

henüz oynamadım. belki bugün oynarım, ilgi çekici görünüyo.
  • dexter'ın bütün karanlık işlerinin son durağı olan teknesi. ah bir dili olsa da konuşsa...
  • dexter'ın son bölümünde parçalandığı iddia edilen tekne.

halbuki....

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…rci-cem-aydin

lan senarist olacak ibneler...

dexter'ı oduncu yaptınız ağladık.

ya la bu teknenin güvertesinde ikoncanlar niye fink atıyor amg. sigara pakedine yapıştırılış ölü amca silüeti gibi bütün haysiyetini sikmişiniz teknenin.

dexter sevenlere bu eziyet çok fazla heyhat.
  • 9 gün sonra görmeyi umduğumuz tekne. dexter başlıyor be!
hesabın var mı? giriş yap