• ilk sezonu klasik hristiyanlık/incil yedi günah üzerine , cellatın baştan bariz belli olduğu kötü oyunculuklara seyir yapılan, ikinci sezonu benim sadece ya bu wern'le bu judith harici niye kimse konuşmuyor karı kesin kafadan kontak diye düşünüp yanılmadığım ama ilk sezondan daha iyi olan yapım. üçüncü sezon ise daha seyredilir ,daha uçuk karakterlerle, daha görseli yüksek bol kan gövdeyi götürüyor türü dizi.
  • tek sezon olarak gördüğüm dizi

edit: hakikaten 2. ve 3. sezonları yok bende. daha mı az para ödüyoz acaba? yooo... kaldırılmış olabilir mi? bilenler bi yeşil lütfen...
  • üst edit:herhalde sözlükte izleyen tek benim swh.sırf şunu yazmak için editliyorum.6. bölüm nasıl bir vahşettir lan,yuh dedim yuh.içim gitti şerefsizler.

4. sezonu başlayan dizi.ilk 2 bölümü yayınlandı.yorumum spoilerli olacaktır.bu sezon daha çok agatha christie style tarzı ilerliyor.tüm aile bir adaya toplanıyor.aile içi entrikalar,üvey evlatlar vs hepsi bir evde.evin en büyüğü mirası bırakmak için bir yarışma öneriyor,kazananlar pay alıcak diyor ve baba bir anda ölüyor.yarışmalar daha ilkini gösterdi masum değil kanlı yarışmalar,lakin slasher mantığı ile ne alaka onu anlamadım derken gösterdi kendini aileye musallat olacak gibi gözüküyor vs.bölümler eklendikçe belli olur.

bu arada torrent sitelerinden bakanlar için bildiri.hangi gerizekalı ilk yaptıysa slasher fresh and blood s01e01 diye eklemiş göt ve öyle yayılmış swh.bu dizinin 4.sezonudur.
  • ilk sezonu vasat, 2.sezonu eh işte, 3.sezonu bol kanlı ve yaratıcı olmuş. kurgu da güzel merak ettiriyor. 3.sezonu olmuş dizi.
  • benim.
  • dizi olanının imdb linki http://www.imdb.com/title/tt4667888/ adresindedir.

ilk sezon 8 bölüm ikinci sezon 2018 yazmışlar bakalım çekecekler mi merak ediyorum.

4 bölüm seyrettim siktiriboktan korku filmlerindeki klişeleri görmeye başlayınca soğudum biraz ama toplam 8 bölüm ise bitirebilirim belki.
  • (bkz: haute tension)
  • (bkz: teen slasher)
  • (bkz: wes craven)
  • ya pfffffffffffff... umutla baslayip, daha 1.sezonunu bile bitiremedim. bu gidisle bitmeyecek de.

bu dizi yerine, oturur scream film serisini acar tekrar seyrederim daha iyi.

edit: 2 sezonu da bitirdim. evet, 2.sezon daha iyi, tek mekanda gecmesinden oturu olsa gerek. gore sahneler yeterince komik ve doyurucu asdkjdsajks
hesabın var mı? giriş yap