• engelleyiniz.
  • geri zekalı bir yazardır.

kimsenin kullanıcı adı altı umrumda değil fakat şahsımı hedef alarak hakaret edenlere karşı cevap hakkımı kullanmaktan ve ne mal olduğunu ifşa etmekten sakınmam.

ben atatürk’ün öyle bir sözü yoktur dedim, öyle bir söz vardır diyen sizler belgesini gösteremediniz. özetle g*t oldunuz. geçmiş olsun.

ekleme: ben “iddia ettiğiniz sözün belgesini gösteremediniz, varsa gösterin” diyorum, bu keko “kudurup nickaltı girdiğine göre ben haklıyım ehehe” diyor. karşımızda nasıl bir sığır var görüyorsunuz.

ekleme2: “açtığın başlıkta 3 kişi seni belgelerle s*kti” diye ekleme yapmış. açtığım başlıkta kimse belge gösteremedi ve atatürk’ün öyle bir sözünün olduğunu kanıtlayamadı. sadece bir kişi konsolosluk linki verdi, linkte de atatürk’ün o sözü söylediğine dair bir belge yoktu. geri zekalı olduğu gibi aynı zamanda böyle de yalancı ve sahtekarın biridir.

son oylananlara baktığımda devamlı bu girimi görüyorum. bu girim en beğenilen listemdeki 560 girimin arasında da hızla zirveye ilerliyor. durumu çok vahim.
  • galatasaray düşmanı. galatasaray camiasına hakaret ederek ilgi toplamaya çalışan vasat altı yazar.

futbol sadece bir oyun, kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok. asıl aptal olarak tanımlanması gerekenler etrafına kuduz köpek gibi saldıran fanatiklerdir.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • (bkz: atatürk’ün anzak konuşmasının değiştirilmiş olması) başlığında hiçbir gerçekliği olmayan bir giriye (bkz: #88074876) dayanarak şahsıma “yalancı, iftiracı, pislik herif” diye hakaret eden (bkz: #88073515) ve rezil olan terbiyesiz bir yazardır.

referans alarak şahsıma hakaret ettiği yazarın girisi çürütülmüştür ve kaçmak zorunda kalmıştır. (bkz: #88124414) (bkz: #88124414) atatürk’e ait hiçbir resmi belgede atatürk’e ait olduğu iddia edilen söz yoktur. rezil olduğunuzla kaldınız. geçmiş olsun.
  • juvelinside ın yancısı.

1 kere bile iletişim kurmadığımız halde dahil olmadığı, 2 kişi arasında geçen bir olay için yancılık yapan karakter yoksunu "cahil bir çomar"

"aaaaaahhhhh juvelinside! push it harder benim "entellektüel" kocam!"

daha entelektüel yazmayı bilmiyo gelmiş kocasını ümtelektiyl diye övüyo. entry'lerine bakmaya değer bulmamıştım da başlık altına bakınca gördüm ki futbol fanatiği bi çomarmış. ne bilsin entelektüeli.
  • (bkz: murat ovuc)
  • mal
  • iki üstte kendisine imla hatasından dolayı çomar diyen adamın sondan bir önceki cümlesini okuyunca kör oluyorsunuz. bari bu konuda eleştiri yaparken "bi, bilmiyo" gibi fahiş hatalar yapma be evladım.
    tanım: bir yazar.
  • bu dünyada mutlu olmayı en çok hakeden insanların başında gelir. yakın zamanda da meslektaşım olacak güzel insandır.

kendisiyle olan derin dosluk ve münasebetimi anlatacak kelime sanırım yok ama şöyle söyleyeyim, kendisinin kılına zarar verebilecek olan varlığı çıplak elle boğrarak öldürebilirim.
hesabın var mı? giriş yap