• tekvandocunun bir tane bile tekme atmamasıyla tekvandonun ne kadar gereksiz bir spor olduğunu göstermiş videodur. adam işini boks ile halletmiştir.
  • gereksiz artistlenip tribe girenlerin yediği dayaklar ölüm kalım durumu olmadığı sürece içimi ferahlatıyor, itiraf ediyorum.*
  • 14 ya da 15 yaşlarımdayken muhtemelen bir dövüş sanatı bilen bir güvenlikle girdiğim yumruk avuca kavgayı hatırlatmıştır. aynen, yumruk avuca. çünkü adama arka arkaya 15 - 20 yumruk sallamıştım ve bütün yumruklarımı avucunun içiyle tutmuştu. evet sadece yumruklarımı tutmuştu. bana hiç vurmadı. çok onur kırıcıydı. çok üzülmüştüm.
  • az bile yapmış güvenlik, olay büyümesin şerefsizler yaralanmasın diye vurmamaya çalışıyor. keşke iyice bir yamultsaymış, görevini yapan adama dayılanmak moda oldu "yeni türkiye" de. ayıp diye bir duygu yok bunlarda tarladaki hıyar gibi yetiştiriyorlar malesef.
  • eleman yere düştüğünde vurmamıştır,öyle çok abartmamış,hatta kavgayı kendisi bitirmiştir.muhtemelen kıl site yöneticisi kendisini arayıp "bu saatte top mop oynanmaz söyle onlara oynamasınlar" muhabbetine girdiği için onlara bulaşmıştır ve ne yazık işinden olacaktır.
  • aldığı gardlar, soğuk kanlı bir şekilde rakiplerini beklemesi, doğru yumruk hamleleri ve karşısındaki iki kişi ile baş edebilmesi ile bir dövüş eğitimi aldığının belli olduğu güvenliktir. ellerine sağlıktır.
  • başlığın değişmesi lazım.
    (bkz: sitedeki kekoları yumruk manyağı yapan güvenlik)
  • olayın en komik kısmı dayak yiyen elemanın hala tutmayın beni tavırlarıyla güvenliğe el kol hareketleri yapmasıdır*.
  • bunlar hep evrimin suçu. ne güzel eskiden kadınlar çocukları doğuruyorlardı, şimdi bazıları evrim geçirip çocukları sıçmaya başladı...

ek: çocukların babalarına da sıçayım. eşşoğlu eşşekler.
  • efendice elemanı uyarmıştır. yoksa yere düşen birini dövmek, dövüleni fena yapar.
hesabın var mı? giriş yap