• zekirdek.com'da da yazan genç yazar kıvanç koca tarafından temmuz ayında satışa çıkacak olan kitap.

ayrıntılar için;
    http://kivanckocayazilari.blogspot.com/…eliyor.html
  • (bkz: extraordinary)
  • ilginç bir tv programı..

misal az önce canlı yayında

domatesi kesmek için alırken dolaptan, yanındaki biberin domatesin kesildiğini hissedip strese girdiğini söyleyip ardından eklediler ,
    besmele çekerek vekalet almalıymışız ki huzurlu olmalıymış tüm sebzeler

kendilerinden en kısa zamanda canlı yayında ölü kefenlemeyi de bekliyoruz
  • (bkz: premonition)
  • bu programı izleyip kendinizi einstein zannedebilirsiniz. özellikle tipitip kılıklı bir kamil var, yemin ediyorum 2-3 dakika dinlediğim zaman iq testinden 290 alabileceğimi zannediyorum.

aman dikkat edin.
  • nasıl anlatsam, sıra sıra dizilmiş inciler olsun, sıradan bir adım önde duran bir inci daha olsun. birde sıra sıra dizilmiş beyaz inciler olsun bu dizilerin içinde aynı hizada duran siyah bir inci de olsun. hangi durum sıra dışına örnek karar veremedim, hatta şöyle bir durum daha var. bir adım öndeki inci sırada da diğerleri mi sıra dışı yoksa diğer örnekteki siyah incinin yanındaki beyaz inci mi . çoğunluk, azınlık ise sıra dışından kastedilen o başka, dediğim gibi o başka. bunun üzerine karar verdim sıra dışı diye bir şey yoktur.
  • su siralar ulke tv diye bir kanalda yayinlanan program. beyaz sacli gözluklu bir adam isinlanmayi anlatiyor.

insan icindeki dugmelerle oynayan, zihne resim atan cinleri bilgisayara spam atan viruslere benzetiyorlar. ilginc bir deneyim.
  • an itibariyle öss ile ilgili tavsiye veren bir adamın ağzından şu söyleme tanık olduğum programdır.

-al eline, sev kitapçığı. sev onu. kitoş de ona !
  • mehdix kitabının yazarı turgay güler'in ülke tv de sunduğu program. ilginç konuklarıyla sıra dışı olmayı amaçlıyor sanıyorum.
    bugün programında ali murat güven ve mehmet ali bulut ile birlikte filistin'e yapılan saldırıyı kınamış ve belediye başkanlarına seslenerek gazze'yi kardeş şehir ilan etmeleri için çağrı da bulunmuştur.
    ayrıca programın sonunda tkp'nin israil konsolosluğu önünde ki yaptığı nöbeti programda duyurmuşlar ve programı izleyenleri orada nöbet tutanlari kucaklamaya ve onlara çay ikram etmeye davet etmişlerdir.

edit: programı izleyen birisi, çaydanlığı kapıp konsoloslukta bekleyenlere çay ikram ettiğini ve gayet güze karşılandığını söylemiştir ayrıca, bunu da not düşelim tarihe.

ayrıca programda sürekli olarak kâbe imamı tarafından yapılan şu dua yayınlanmıştır:

http://taraflihaber.com/news_detail.php?id=5017
  • anormalle karıştırılan.
hesabın var mı? giriş yap