• basrollerinde jesica biel ve bill pullman'in oynadigi bir cinayet dizisi. night of'un seyredip begendiyseniz bu diziyi de begenmeniz oldukca yuksek. oldukca surukleyici ve guzel bir hikayesi var. ızlerken night of'un sahnelerine benzer sahneleri gorebilirsiniz.

bkz https://22dakika.org/…etworkten-resmi-onayini-aldi/
  • bir netflix dizisi. şok içerisinde izlediğim her bölüm heyecanlı ve gergindi. ailesi ile beraber plaja giden cora tannetti yan tarafta oturan gençlerin huggin kissin- big black delta şarkısını açmalarıyla ordaki gence aniden saldırarak meyve bıçağı ile adamı öldürüyor ve neden bu kadın birden bu adamı öldürdü gibi soruların cevaplarını dedektif ambrose ile buluyoruz. bir kez daha anladım ki hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş.
  • aşırı yavaş ilerleyişe sahip netflix yapımı.

başrolde jessica biel performans sergiliyor.

dizinin hoşuma giden tarafı, sahne geçişleri pamuksu bir yumuşaklıkla, hiç hissettirmeden patır kütür yapılıyor.
  • ilk iki bölümü izledim. jessica biel'in oyunculuğunu beğendim. dedektifin merakı ne ayak onu anlayamadım henüz.
    şimdilik güzel, seyredilesi.
  • dizisi icin (bkz: the sinner)
  • 3 sezonu da birbirinden güzel olan nefis dizi. tam polisiye de değil, içinde gerilim, felsefi ve psikolojik bir dram da var.
    hikayelerin kurgusu, diyaloglar, hikayelerin altında yatan felsefi anlatım, oyuncu seçimleri, müzik herşeyiyle beni mutlu etti. özellikle de tüm platformlardaki herseyini bitirdim zannederken karşıma çıkması çok iyi oldu.
  • the nature of evil albumu oldukca guzel olan alman heavy/power grubu.
  • drowning pool adlı güzide grubun debut albümü ve şarkısı...klibi de vardır bunun, inşaat alanı gibi bir yerde çalmaktadır elemanlar..yamuluyor da olabilirim...ama şarkı güzeldir o ayrı...
  • sinner; dedektif yüzbaşı ambrose reyizin izlenesi hikayelerden oluşan 3 sezonluk müthiş bir dizi. tereddütsüz izlenir.

netflix sıralamayı 3-2-1 şeklinde dizmiş olsa da sezonları mutlaka 1-2-3 olarak izleyiniz. birbirinden bağımsız sezonlar olsa da, dedektifimizin hikayesi bu sırada ilerlemektedir.
  • pilot bölümü bir solukta izleyip ikinci bölümü merakla beklediğim dizi.
hesabın var mı? giriş yap