• sinir bozukluğu durumunda beynin vücuda oynadığı bir oyun. gülmeye devam edersiniz, duramazsınız. saçınızı başınızı yolabilirsiniz. ağlamayla* noktalanması da olasıdır özellikle dişi kişiler için.
  • beynin bir anda mavi ekran vermesi sonucu, elde olmaksızın yapılan eylem. kötü tarafı, karşıdaki sinirden güldüğünüzü anlamaz; konunun kapandığını veya kendisinin haklı çıktığını ya da kaale alınmadığını zanneder.
  • isviçreli bilim adamları değil de onlara benzer bir takım adamlara göre aslında yanlış bilinen bir şeymiş bu. sinirler değil de başka bir şey yüzünden gülüyormuşuz o an. ben bunu bir yerde okumuştum ama hatırlamıyorum şu an. o yüzden kaynak şimdilik kıçım. ayrıca, bu duruma o kadar sinirlendim ki güleceğim şimdi.
  • final kağıdını teslim etmemle başıma gelince asistan kişisi ve bölüm insanlarınca tuhaf bakışlara ve tesellilere maruz kalmıştım. asistan ne zaman "çık bir hava al hadi sen, üzülme benim de daha tezim bitmedi mesela bak ehehehe" olayına girdi, dedim kendine gel lan ne yapıyorsun?!?! ama "ayy sinirden sinirden ayhhh sinirim bozuldu yahuaa" demedim bu süre zarfınca büyük tebrik ettim kendimi. dönem başı bir video seyrettirip finalinde o videoda yer alan kişinin adını soran hocama ayrıca tebrikler. şöyle açıklayayım 10 dakika konuşma yapan bir adamın 3 ay sonra gelip donunun rengini sormak gibi bir şey. fazlası var eksiği yok yeminle. ulan..
    (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
  • final haftasında bol bol gerçekleşen eylemdir. sıçtık gülüşü de diyoruz biz arkadaşlarla buna.
  • tehlikelidir...her an karşısındakine zarar verebilecek derecede sinirlidir.fakat hafif histerik olduğundan dolayı sinirlendiğinde karşısındaki insana gülümseyerek cevap verir.karşısındaki insan eğer , gülen sinirli insanın öfkesiyle daha önceden tanışmamışsa neyle karşı karşıya olduğundan bir haber olarak durumu anlamlandıramaz.bir çeşit pasif saldırganlıktır ve karşındaki kavga ettiğin insanı sinir krizine sokabilir.
    sonuç itibariyle sinir anında gülenlerdenseniz , karşınızdaki insan her türlü sizi anlamakta zorlanıp , manyak olduğunuzu düşünücektir.sıkıntı yok, oda sizi sinirlendirmeseymiş , hayret bir şey ya.....
  • bu gülme çeşidinde kaş göz oynamaz, genellikle sabit bakışlar bir yerde kilitlenir, çünkü kişi o sinir olduğu şeyi düşünmektedir.
  • eheheh gibi gevrek gevrek gülmek yerine, bütün kaslar kasıldığından ıhı ıhı diye çıkan gülme sesi eşliğinde karşıdakine bak sinirden gülüyorum hatırlatması yapılarak devam eden ve genellikle yavaştan ağlamayla son bulan hafif bir sinir krizidir.
hesabın var mı? giriş yap